Kilttejä toisillenne! Ihmiset jotka ovat ilkeitä parilleen tai ihastuksilleen niin siinä voi käydä tai käy huonosti! Nurkan takana on ottajia ja ihmisiä jotka kohtelevat hyvin.
Muistakaapa olla
Anonyymi-ap
55438
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 55
Vanhimmat
NO SITÄ OLEN YRITTÄNYT SANOA, ETTÄ NURKAN TAKANA ON OTTAJIA!
☝️👍👍
😂😂.. mutta sitäkään tarvitse ilmoittaa noin.
LISÄKSI VIELÄ, ETTÄ PAIKKAASI ON JO KYSYTTY !
No mene, jos olet otettavissa. Miksi täällä sitä huudat?
Kaikilla on ottajia, toinen juttu onko sopivia
Täysin totta! Muistakaa elää!
😂😂😂😂😂😂
🤣🤣🤣🤣
Eläkää omannäköistä elämää!!
Hyvä helluna kiva kun muistat trollimiestä vielä autuaan honottamisesi kanssa👍 Olet niin älykäs, että pyörryttää
Ei sulle vaan ole, elä sinä vaan symbioosissa tämän provomiehen kanssa
Tuskin kukaan on ilkeä ihastuneena. Silloin ollaan hyvällä tuulella.
Ei se ollutkaan ihastunut vaan saalistusmoodissa
Aloituksessa luki ihastunut.
Aina erehdyksiä sattuu
Kyllä vaan on😅 joskus kun ei osaa purkaa tunteitaan niin se voi näyttäytyä toisin, mutta niin ei saisi olla.
Tunnetaitoja kannattaa opetella.
Oon samaa mieltä! Miehille se on yleisesti vaikeaa, mutta myös naisille.
Kuka vi..ttu on cool jos ukko kiimailee jokaisen naapurin alan hameen alla. HÄH!! En ole mikään polyeerinen polyyppi... Voin olla joson homoparista kyse mutta kahta karttua ei samalla reviirillä hyväksytä.
....... Yritin siistiä juttua, osaatte varmaan oikolukea.
Miten naisena esiintyminen ja omituisen tekstin suolaaminen muuttuu sinulle mies rakkauselämäksi? Päräyttävää mihin aiheisiin nämä sinun näennäisen hyväntahtoiset aloitukset aina siirtyy pikkuhiljaa ja torvet ei (muka) ymmärrä, koska ei halua sitä synkän tyhmyytensä keskellä. Pateettista
Sinä voisit aloittaa ihan itsestäsi ja kommunikoida muiden kuin palstashowta vetävän trollaaja-äijän kanssa hyvä ”mestari”
Kolahti.
Näin on, kyse ei ole tyhmyydestä siinä merkityksessä, vaan iha puhtaasta pahasta tahdosta näin on näppylähanskat
Joistakin miehistä näkee vielä aikuisenakin, että on ollut huono kotikasvatus. Ei ole opetettu huomioimaan muita kuin itseään.
Sekin totta, mutta kyllä se aika yleinen piirre on ettei miehet ymmärrä silti tai kaikki naisetkaan.
Hyvähän tuo on. Parempi semmonen mies mikä iteänsä huomioi kuin jokaista ämmää mikä vastaan kävelee.
täällä kaikki on mahdollista, kaupungissa on lähellä keskustaa kivoja puutaloja, yhdessä meillä olisi valoa, ja asumisoikeutta annetaan. toinen vaihtoehto on on kaupungin laidalla missä on pieniä päiväkoteja ja kouluja ja bussilla tai autolla 30 Min keskustaan. kaikkeen näkyy valoa ja, vihreää, on töitä ja voidaan samalla edistää pohjoista etelään ja etelää pohjoiseen ja muita töitä. tehdä matkoja ja auttaa välillä muita. en ymmärrä mitä junnaat niissä muutamissa, ja annat rikkoa meidän välit ja teet kaikesta vaikeaa. ei tarvita niitä yhteyksiä mistä on Haittaa ja sinne löytyy uudet ihmiset jotka saavat siitä hyötyä. miksi pitää tätä jatkaa?
tai jäädä tähän m8ddä nyt ollaan, ei huono paikka
Nii voihan sitä jumittaakin. Jumittamisessa joku korjaa kaiken!
Ainakin narsisti ämmä nauttii kituvista äijistä ketkä raukat vuosia roikkuu siinä, eikä se eroa miehestään eikä se anna. Antaa ymmärtää muttei anna.
No nyt meidän pakkoajatusten valtaamien piruparkojen on pakko henkilöidä tämä nainen satusi perusteella, kuulostaa nimittäin erittäin uskottavalta tarinalta tämäkin
jos et halua minua tai elämääni kanssani niin sano ja löydän jonkun muun. minun mitta on täynnä.
Nii mun mielestä suorapuhe on yleensä hyvä!
Kai sinä toope tajuat jo että se on varattu. Sun pitää luvata kirjallisesti sille maat ja mannut ja elättää sitä ja vaikka se löytäisi uuden, sinä maksat ja pyykkäät vieraat mällit lakanoista ja verhoista.Ei se muuten eroa ota siitä pirttiorjastaan.
voi tehdä lapsia tai olla tekemättä. etsiä lisätöitä tai antaa tilaa perheellekin. voidaanko nyt lähteä täältä yhdessä tai erikseen?
Elämänkokemus opettaa. Viimeistään siinä vaiheessa kun pilaa toistuvasti suhteensa.
Nii on näinkin. Nuorena ei monesti osaa elää eikä ymmärrä .. sitä vaan touhottaa menemään piittamatta oikein mistään.
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂puhu vain omasta puolestasi
Rakkaus voitetaan lämmöllä ja hellyydellä... Nyrkillä ja alistamalla se tuhotaan
Ikävä kyllä totta!
Kieroudella tuhotaan koko kylä. Helppo on esittää hellää mutta kun kukaan ei nää, eikä kuule nyrkki heiluu ja se tapahtuu sen jälkeen kun saalis on koukutettu henkisesti.
Etköhän sinä mies pääse vielä joku päivä vihanhallintakurssille näiden fantasioidesi kanssa, terapeuttikun joutuu varmaan ottamaan sedatiivia että kestää kuunnella
Eikö brunetilta lohennut vieläkään?
Ei, mies ei ole saanut brunettiin kontaktia ahkerasta palstapsyykkauksesta huolimatta vaihdellen sävyä ylistämisestä halventamiseen, eikö ole kummallinen juttu, ettei narsistiset metodit toimi varsinkaan anonyymipalstalla huudellen?
Kilttejä läheisille, ei anonyyminä tai feikkinä esiintyville niillä mennään.
Läheisille kyllä.
Arvaa mikä tyyppi olisi parisuhteessa, jos jo tutustumisvaiheessa ilkeilee.
No sanoppa se! Hyvä ottaa ritolat ajoissa!
Näin just.
Eikö se ollutkaan se hevosetkin rakkaudesta potkii?
Sekä on ilkeilyä jos ei halua polyeeriseen suhteeseen ja antaa sen kuulua.
Hyvästi paskapalsta!
Voi ei palstamies, eikö naisvihateatteri tuo sinulle kurjuuden keskelle hyvitystä ja peli ei pyöri halutusti? Tiedät mitä tehdä jos tuntuu ettet kestä
Tarkoitat tonttuja
Nii