Jussia on ikävä

Vasta ensi vuonna nähdään😭 Mahtaako sulla olla edes ikävä?
11816
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Jussin pussit.

Äänestä

Mistäs Jussin tunnet?

Äänestä
  • Meillä on samanlaisia mielenkiinnon kohteita.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Meillä on samanlaisia mielenkiinnon kohteita.

    Ai gay-touhut vai?

    Äänestä

Jussi on bäst. Kohta nähdään

Äänestä
  • 😭🥶😪

    Äänestä

69 j taitaa olla keikalla.

Äänestä

No nyt on nähty, mutta silti ikävä🥲

Äänestä

Nyt on taas ikävä, vaikkei meistä mitään tullutkaan.🥲

Äänestä

Ei pahemmin. -Jussi

Äänestä
  • Löytyyköhän oikeasti jotain hönö-jusseja jotka vastailee tälle nimien gubelle? Tuskin mut

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vasta ensi vuonna nähdään😭 Mahtaako sulla olla edes ikävä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu