Aasian ladyboyt ovat hyvin arka aihe palstalla.

Edellinen pitkähkö kirjoitukseni aiheesta poistettiin vaikka käsittelin sitä hyvin hienovaraisesti.

Ladyboyt ovat hyvin tavallinen ammattiryhmä Thaimaassa, Kambotzeassa, Vietnamissa, Filippiineillä ja näiden lähialueilla.
Meillähän puhutaan ainoastaan Pattayasta vaikka tämän ilmiön alue kattaa miljardin verran ihmisiä.

Varsinkin Thaimaan ladypoikien suurin asiakaskunta ovat länsimaiset turistinaiset. Toki tästä ei puhuta yhtään mitään. Ovat aivan hulluina näihin tyttöpoikiin.

Homous- aihe on arkaluontoinen vaikka joka kesä marssii Helsingissä yli 30 000 ihmistä ylistäen sen ihanuutta.
Siitä vinoilevat joutuvat tyytymään huutelemaan nimettöminä kulmien takaa.

Muistakaamme kuitenkin että homouden ylistys on globalistivasemmiston hyökkäys terveitä perhearvoja kohtaan, ei mitään muuta.

Jahas.., mennään otsikon aiheeseen. Mainitsemillani alueilla poikkeaviin ihmisiin suhtaudutaan aivan terveellä tavalla.
Tässä yksi vanheneva tyttöpoika jonka tulevaisuus on hieman surullinen. Asiakkaiden menetys ja paluu riisipelto- työntekijäksi:
https://www.youtube.com/watch?v=IP_8LiqiL8U

14

468

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Itse olen innostunut vasta viimeaikoina näistä thaimaan naisista ja leidiboista.Naiset suorastaan hyökkäävät kimppuun jos jossain nettideitti alustalla ilmoittaa olevansa sinkkumies ja olevansa Bangkogissa. Täytyy joskus mennä käymään :) Samalla voin matkan aikana navigoida kompanssilla ja gleasonin kartalla ja todistaa myös litteänmaan todeksi.

      • Anonyymi

        Eikös siellä Venäjällä jo kerätty passeja pois ettei pääse maasta pakoon?


      • Anonyymi

        Taitaakin olla ainoa paikka, jossa sinunlaisesi saa naisoletettua. Ja silloinkin vaan rahaa vastaan.


      • Anonyymi

        😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

        🔞 ­­­N­­y­­m­­­f­­­o­­m­­a­­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18170060F

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Doctor wiktor ja mister Delfine. One and only.
      Ei noi wikin linkit toimi.

    • Anonyymi

      Ei saa
      Aiheuttaa
      Häm-men-nystä.

    • Anonyymi

      >>Homous- aihe on arkaluontoinen vaikka joka kesä marssii Helsingissä yli 30 000 ihmistä ylistäen sen ihanuutta<<

      Arkaluonteisinta homoseksuaalisuudessa on ehkä homojen väkivaltaisuus. Ei toki koske kaikkia homoja, mutta huomattavaa osaa. Parisenkymmentä vuotta sitten, tai vähän ylikin, julkaistiin jotain tilastojakin USA: ssa sarjamurhaajien seksuaalisesta suuntautumisesta. Seitsemän sarjamurhaajaa kymmenestä oli homoseksuaaleja ja massamurhaajista kaikki kymmenen .

      Natsit tuhosivat leireillään 1933-1945 myös homoseksuaaleja, mutta joidenkin tietojen mukaan se koski vain avoimesti homoseksuaaleina esiintyviä, eikä niinkään kaappihomoja. Ja olihan natsieliittin kuuluva Ernst Röhmkin homoseksuaali ja asia oli muun natsieliitin tiedossa. Natsit käyttivät myös SS-joukoissaan homojen pataljoonia, jotka tunnetiin aivan erityisestä julmuudestaan (“ei mitään estoja”).

      Hitlerin Wienin opiskeluaikojen homoseksuaalisuudestakin eräs saksalainen historioitsija kirjoittaa kirjassaan, mutta en tiedä todisteista.

      Keskistysleirien pahamaisin korkeassa esimiesasemassa ollut naisvartija Irma Grese tunnetaan julmuudestaan. Hän hakkasi, ruoski ja tappoi vankeja huvikseen. Tyydytystä hänelle tuoti myös naisten pakottaminen sadamoskitsiin seksisessioihin., joita itse seurasi. Grese ei piitannut miehistä.

      USA:n ensimmäisenä kiinnijääneenä sarjamurhaajana 1900-luvun alussa pidetään lääketieteen tohtori H.H Holmesia, joka kidutti naisia ja surmasi lopulta heidät Chicagossa sijaitsevan suuren talonsa kellarissa. Uhrien lukmäärä on 20-200, koska tarkkaa lukumäärää ei tiedetä. Yhdysvalloissa on kuitenkin ollut 1800-luvun puolivälin paikkeilla miehiä vihaava naissarjamurhaaja, joka maatilallaan tappoi ainakin 12 miestä. Hän oli norjalaissyntyinen. Jostain syystä kuitenkin suomalaissukuista Aileen Wuornosta pidetään ensimmäisenä naispuolisena sarjamurhaajana. Homoseksuaalinen oli hänkin.

      Nuo ladyboyt kuulunevat yleensä siihen herkempään homoseksuaalien joukkoon, mutta homoseksuaalien joukossa selvästi on aivan erityisen paljon psykopaatteja Ainoastaan hiljattain edesmennyt mestariohjaaja William Friedkin on rohjennut elokuvassaan “Yön Kuningas” homoseksuaalien väkivaltaisuutta kuvata. Elokuvan esikuvana ollut ehkä Richard Ramirez – Night Stalker, joka oli paitsi homoseksuaali, niin myös Saatanan palvoja ja toteutti mielitekojaan Los Angelesissa ja San Fransiscossa, kunnes jäi kiinni vuonna 1994.

      • Kiitoksia kivasta esitelmästä.

        Ladyboyt tunnetaan Pattalla varkaina joita on siinä mielessä hyvä karttaa.

        Suomalainen Make omistaa thaivaimonsa kanssa siellä pari pikku hotellia eikä salli tyttöpoikia sinne vieraiksi. Kertoi saaneensa näistä aikoinaan onglmia.


      • Anonyymi

        Joo, Wanseen -kokouksen osallistujatkin olivat kaikki homoja. Heterot eivät olisi tehneet sellaista päätöstä jotta tapetaan kaikki ali-ihmiset.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Joo, Wanseen -kokouksen osallistujatkin olivat kaikki homoja. Heterot eivät olisi tehneet sellaista päätöstä jotta tapetaan kaikki ali-ihmiset.

        Kirjassa Pink Swastika esitetään, että natsien eliitti todellakin oli laajalti homoseksuaaleja ja biseksuaaleja. Kirjan toinen tekijä on entinen senaattori Yhdysvalloista.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kirjassa Pink Swastika esitetään, että natsien eliitti todellakin oli laajalti homoseksuaaleja ja biseksuaaleja. Kirjan toinen tekijä on entinen senaattori Yhdysvalloista.

        Varsinainen asiantuntija siis.


    • Anonyymi

      Nasu ainoat seksuaaliset kokemukset ovat ladypoikien kanssa, ei ole ikävä kyllä koskaan koskemaan naiseen.
      Nasu on aika säälittävä.

      • Anonyymi

        Minä en nasuista tiedä mutta sinä Persekärpänen olet inhoittava.
        Et täällä mitään muut tee kuin ivaat ja haukut ihmisiä.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin

      Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t
      Maailman menoa
      53
      5490
    2. Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin

      Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo
      Maailman menoa
      93
      3379
    3. Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..

      Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel
      Maailman menoa
      45
      3279
    4. HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä

      Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat
      Maailman menoa
      155
      3026
    5. Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"

      Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L
      Maailman menoa
      63
      2387
    6. SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa

      SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral
      Maailman menoa
      53
      2327
    7. Nepotismi jytkyttää porvaristossa

      Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi
      Maailman menoa
      73
      1860
    8. Martina Aitolehti podcastissa: Ero

      Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/696
      Kotimaiset julkkisjuorut
      230
      1807
    9. Persut palkkaavat verorahoilla

      avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei
      Maailman menoa
      299
      1675
    10. Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet

      Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k
      Maailman menoa
      92
      1646
    Aihe