Olen onnellinen rakkaudesta puolisooni. Monenlaista kiusausta on ollut matkan varrella, mutta kaikki on lopulta kääntynyt parhain päin. Aina olen pitänyt ylivertaisena kumppaniani. Sitkeitä ihastuksen tunteita on ollut, mutta rakkaani on ollut rinnallani koko ajan. En ikinä heittäisi kaikkea, mitä meillä on pois, enkä myöskään toimisi sokeasti ihastuneena. Puoliso on tosi ystävä ja tuki. Se on tärkeintä.
Jos miettii elettyä elämää
7
526
Vastaukset
- Anonyymi
Kaiketi olet hakenut apua myös ammattilaiselta? parisuhdeterapiasta? Joku mättää, jos on noin taipuvainen sarjaihastumisiin.
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#181703274
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
"Puolisoni on tosi ystävä" eli olette siis vain ystäviä, ette rakastettuja? Ei ihme, että vilkuilet muita ja ihastut muihin. Kenelle yrität vakuutella pysyväsi puolisosi rinnalla, itsellesikö? Kirjoittelusi jo paljastaa, ettet ole onnellinen kuitenkaan.
- Anonyymi
Kyllä minä olen onnellinen mutta olen vaan vähän tyhmä, kun teen tällaista. Ei ole ihastuksia enää tullut. Minulla ei ole normaali mieli, se on suurin syy. Aika isolla lääkityksellä saan sen pidettyä jotenkin kurissa. Toisilla on heikko kohta vatsa ja minulla se on mielenterveys. Mielummin olisin ottanut huonon vatsan.
Sinä olet syytön ongelmiini mutta olet auttanut minua. Meistä ei kuitenkaan tule paria. Minä selvitän ongelmani mieheni kanssa ja myös itseni ja sinä menet elämässä eteenpäin. Sovitaanko näin ja ihan oikeasti laitetaan tälle piste. En halua jyrätä kuitenkaan. Tämä hajoittaa meitä molempia. Please🙏🏻- Anonyymi
Esiinnyt toisena ihmisenä. Vihamielisyyteesi kannattaa hakea apua. Tutkituta pääs!
- Anonyymi
Olet aivan oikeassa, minussa on tiettyä vihaa. Tunnistan sen. Minullakaan ei ole ollut helppoa ja olen paljon joutunut nielemään. Viha pulpahtelee välillä pintaan.
- Anonyymi
Ei mitään hätää. Ymmärrän.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741