Anaali seksiin paras asento?

Anonyymi-ap

Mikäs ois hyvä asento peppu seksiin? Siis mies naiselle..
Meillä sitä harrastetaan vaan takaapäin. Mutta miten muut?
Ja miten usein teette sitä?

6

1538

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Porsaat pökkii toisiaan perseeseen hyi saatana 🤮🤢

      • Anonyymi

        Joo ja nauttivat elämästä oikein kunnolla tekemällä mistä pitävät. Ei ole sinulta ois muiden tekemiset 😂 nauttisit luultavasti itsekkin, älä valehtele!


      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        🔞 ­N­­­y­­m­­f­o­­­m­a­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18174179I

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      No meillä peppu seksiä harrastetaan melkein mistä asennoista vaan, ihan niinkuin pilluun pannessa. Ehkä nainen päällä asento suosituin.
      Ja kerran viikossa...

    • Anonyymi

      Meillä vaimolla ei ollut aiempaa kokemusta, kun taas itselläni oli kolmen exän kanssa. Ekoilla kerroilla vatsallaan, kun helppo asento rentoutua. Muutaman kerran jälkeen kokeiltiin eri asentoja mm. lähetyssaarnaaja (vähän tylsä), ratsastus (vaimolla vaikeuksia saada kalua sisään) ja lusikassa kyljellään. Doggy paras asento, pääsee työntymään syvälle, joskin alkuun oli vaimolle vähän kivulias.

    • Aika usein ihan lusikassa kyljellään sivuttain. Rento molemmille. Suosikit on nainen mahallaan ja itse päällä, käsistä kiinni pitäen, tai sitten ihan vaan sängyn reunalla nainen polvillaan ja itse seisaaltaan. Yksi harvoin enää tulee tehtyä, mutta oikein kiva, nainen pöydällä jalat olkapäillä... Kiva upotella. Kaikki hyviä. Nuorempana monta kertaa viikossa, nykyään harvemmin.

    Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 157
      3981
    2. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      92
      3362
    3. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      99
      2730
    4. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      283
      2568
    5. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      39
      2306
    6. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      150
      2054
    7. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      6
      1654
    8. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      42
      1059
    9. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      1028
    10. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      53
      899
    Aihe