Mieheni laukeaa aivan liian nopeasti. Miten saisin hänet kestämään pidempään? En itse ehdi nauttia kun akti on jo ohi...? Jos teillä olisi jotain vinkkejä kuinka saisin hänet kestämään pitempään
Mieheni laukeaa liian nopeasti!
apuatarvitseva
62573
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei muuta kuin käsket miehen ottaa kullin tyvestä kiinni ja puristaa kun tuntuu, että on laukeamassa. Taikka hidastakaa tarpeeksi, taikka ottakaa pidempi esileikki ja keskittykää enemmän sinuun....Hop hop!!!
pankaa monta kertaa päivässä aina ku mies on valmis ni eiku hommiin, ni ihmemies on jos vielä muutamankerran jälkeen tulee reisille tai sit sun täytyy olla todella taitava ja oikea seksi pommi. Toinen keino on et ku äijäs on lauenu ni ime se pystyyn ja eiku selkään, pahin moka on jos jäät vaan selälleen makaan ja ihmettelemääntai vaan vähä yrität kädellä runkata. Mullakin oli joskus samantapasta ongelmaa, mut onneks nykynen vaimoni osaa hommat ja saa kyllä pelin pystyyn uudelleen ja nykysin melkein välillä toivois et laukeais nopeammin, mut onneks vaimo tykkää.
kun en laukea ollenkaan naisen sisään, ainoastaan käsin. Tuntuu siltä, että pillero menee niin liukkaaksi että ei synny hankausta riittävästi. En usko että minulla olisi liian pieni koska mitat ovat 16/16. Vaimollani taas on muualta kerätyn empiirisen tiedon mukaan melkoisen pieni.
juota se humalaan niin saat kestävää kännimunaa... ei tasan laukea niin herkästi...
Meillä oli näin myöskin, mutta sitten aloimme leikit jo esim. sauailtana ajoissa. sain ensin miehen laukeamaan ja parin tunnin perästä se alko taas ottamaan hyvin eteen, eikä aikaisemmasta laukeamisesta johtuen purskinut mehujaan heti. Päin vastoin, olemme saaneet hyvin usein samanaikaisen orgasmin.
Masturboi hänet ennen yhdyntää, toinen orgasmi tulee hänelle hitaammin. Siinä yksi ohje.