Meneekö se näin

Anonyymi-ap

Toivon, etteivät lapsettomat teinit tai yksin eläjät pääse raiskaamaan tätä juttua ihan heti.
1) Yhdessä parisuhteessa mies osallistuu taloudessa siivouksiin, pyykinpesuun ja ruuanlaittoon. On kuuntelevainen ja hellivä ja keskustelee lastensa kanssa. Ei saa seksiä. Tämän vaimo kyllä laittautuu tapaamisiin eikä ole " huolimaton" ja käy ajoittain mm. kynsihoidoissa.
2) Toisessa taloudessa mies on tosi tyytyväinen seksiin ja hoitaa auto sekä talo että piha-asiat melko mallikkaasti etenkin talvella. Kurittaa lapsia sanallisesti ja pitää ojennuksessa. Tämän vaimo ei ole tyytyväinen seksiin ja usein naljailee vieraiden läsnä ollessa miehelleen yhdestä jos toisestakin asiasta.
3 ) Kolmannessa taloudessa kaikki on päällisin puolin hyvin, mutta jompikumpi hakee huomiota ulkopuolelta vastakkaiselta sukupuolelta " arviota" itsestään.
4 ) Molemmat osapuolet ovat tyytyväisiä toisiinsa ( mikäli raha ei ole määräävä tekijä ) ja seksikin sujuu mutta 20v jälkeen mahdollisesti haluaa muutosta, jännitystä, erilaista tv. muutosta hylkäämättä puolisoaan.

Minä ) Ostakaa Lidl.stä Formil pyykinpesuaine. Terskani menee siitä juuri ja juuri sisään satuttamatta. Pituutta "sillä" on noin 19- 20 cm. Olen hoitanut kodin ja pihatyöt sekä pussaan ja Rakastan.
Saa arvokkaita lahjoja.
Minä haluaisin nähdä, kun vaimoni imee toista miestä, antaa tälle vartalonsa käytettäväksi ja lopulta nuolen hänelle orgasmin, kun vieras on lähtenyt.
Nauttisin kuinka vaimo nauttii vieraasta ja ehkäpä haluaisi saada kahtakin yhtäaikaa.
Mutta ei. Se on pettämistä. Vaan kuka pettää ketä?
Toisen haluihin ei saa eikä pidä alistua, mutta on asioita, jotka eivät kohtaa.


5 ) Pariskunnat eroaa erilaisuutensa vuoksi


Kyllä, olen mies.

3

1105

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onko se näin?

      En tiedä kun sinun viestistäsi ei saa pirukaan mitään selvää.

      Taidat olla henkisesti vajaa kun "teinit tai yksineläjät eivät pysty raiskaamaan viestiäsi kun teit sen ihan itse.

    • Anonyymi

      What ???

    Ketjusta on poistettu 37 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      119
      6788
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3757
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      186
      2555
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      279
      2416
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      196
      2081
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      300
      1790
    7. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      9
      1765
    8. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      131
      1299
    9. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      27
      1265
    10. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      69
      1234
    Aihe