Oulun pahapoika

Nyt on aika äänestää vuoden pahapoika.

Huom! Naisia (tai naiseksi itseään kutsuvia) ei voi äänestää.
Tämä äänestys on siis tasa-arvo- yms lakien vastainen äänestys.
4284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Koomikko Iikka Kivi on maailmankaikkeuden pahin poika.

Äänestä

Olisiko Eino Körnö?Tekee sata aloitusta joka päivä suomi24 sivustoille.Saa palkkaa fasistipuolueelta.

Äänestä

(joulu)pukki

Äänestä

Epäilemättä se olisi joku lesta, vaan kun en tunne kaikkia niistä, niin nimeä en tiedä. Monta pahaa lestaa kuitenkin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt on aika äänestää vuoden pahapoika.

Huom! Naisia (tai naiseksi itseään kutsuvia) ei voi äänestää.
Tämä äänestys on siis tasa-arvo- yms lakien vastainen äänestys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu