68v odottaa +65v miestä tai naista kuusysiin😛😛💦Satakunta
Kuusysiä jouluksi
9
586
Vastaukset
- Anonyymi
Kelpaako 61v mies Raumalta imen loppuun asti saa myös panna
- Anonyymi
Tåålä ois siistikyrpänen M 71v
- Anonyymi
69pori69 kirjoitti:
041 723 39 12
Idiootti hähähää
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18179978M
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Onko sulla rahaa edes?
- Anonyymi
Hämeenlinnan lähistöltä etsin myös miestä kuusysiin😜💦💦💦 Ukm 60v
- Anonyymi
Tukehdu paskaas kaappihomo runkkari
- Anonyymi
Ensi kesänä haluaisin tuonne kouvolan sompasen tienoille 69 kaveria panemaan suuhun ja ottamaan suuhun kalua.Pari kertaa viikossa kun sais ilman kiirettä olla kyljellään lutkuttamassa kullia,sitten ne kiihottavat spermasuihkut suuhun,siinä tulee itseltäkin kunnon orgasmi.Olen jo vanhempi ukm,mulla ei ulkonäkö tai ikävaatimuksia,kyllä ne kaikenlaiset kyrvät tuntuu suussa kiihottavilta.
Ketjusta on poistettu 35 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2244312Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii702777Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3942443- 472363
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua431657Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5551406- 571340
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em961334- 781329
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251206