Olga temonen

Ei uskoisi et tarttee syövällä rahastaa. Joka lehdessä mainostaa että on syöpä. Riittää että on kerran kertonut lehdessä.. pitäs muutenkin olla rahaa. Rikas ukko ja itse yrittäjä. Mikä ihmeen tarve on mainostaa lehdessä et on sairas
61664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Oletko kateellinen?

Äänestä

Sama tää rennyn suomi kanttura. Mainos melkein joka päivä .Tämän juopon kanssa naimisissa näkee sen jo naamasta.

Äänestä
  • Oletko kateellinen?

    Äänestä

Syöpä tapauksia putkahtelee vähän väliä.taitaa olla mrna ja koronarokotus syypää,Hollannissa 73prosenttii lisääntynyt tapaukset

1Äänestä
  • Höpö höpö!
    Jos syyllinen on pakko löytää niin joku persu se kuitenkin on.

    Äänestä

Hyvin voi olla koronarokote mut pitääks silti olla nokka joka lehdessä vai meneekö pitseriassa niin huonosti.
En oo kateellinen

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei uskoisi et tarttee syövällä rahastaa. Joka lehdessä mainostaa että on syöpä. Riittää että on kerran kertonut lehdessä.. pitäs muutenkin olla rahaa. Rikas ukko ja itse yrittäjä. Mikä ihmeen tarve on mainostaa lehdessä et on sairas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu