osta honda! tunnet olevasi viisaampi. saat samalla rahalla huomattavasti enemmän heppoja. eikä käyntiääni ole kuin traktorissa.
älä hyvä ihminen
22
14611
Vastaukset
- ss900
Honda=moottoripyörien toyota corolla
- Tukati
Honda on hyvä pyörä ,Mutta on hengetön laite,joita ostaa epävarmat ihmiset!
Hondalla minäkin aloitin!!!!! - matula
Hyvä ihminen! Ei täällä palstoilla saa kiroilla...ainakaan noin rumasti. Vaikka se on kyllä totta.
- Epävarma hondisti
Tukati kirjoitti:
Honda on hyvä pyörä ,Mutta on hengetön laite,joita ostaa epävarmat ihmiset!
Hondalla minäkin aloitin!!!!!Eli sinäkin olet epävarma, sillä aloitit hondalla? Otan osaa :)
- jammu81
corolla onkin paras auto maan päällä
- juuu...juu
Epävarma hondisti kirjoitti:
Eli sinäkin olet epävarma, sillä aloitit hondalla? Otan osaa :)
Juu..olin alussa aikoinaan,mutta en enään..ajan Ducatilla!
- Hondistixxx
Joo, osta mieluummin Honda Monkey, kuin Dukati! Manki qulqee täyziii ja keulii koko ajan, quulostaaqi vormulaykköseltä!!!!!!!!!!!!!!!!!
- ducatisti
Älkää hyvät ducatistit sortuko tuolle tasolle. Honda on sitäpaitsi varsin soiva peli.
- heh
Mitä tekemistä on keskenään Hondalla ja Ducatilla..Honda-ajelijat ajaa Hondalla ja Ducatikuskit Ducatilla.
- osta ennemmin..........
uusi elämä
PS.down ya'gooo maannnnnn;) - duce750ss
olla totta;=)No en viitsi sanoo mitään pitää olla herrasmies tässäkin asiassa;=)))
- Ö-----------Ö
Ducatisti on aina HERRASMIES!
- duce750ss
Ö-----------Ö kirjoitti:
Ducatisti on aina HERRASMIES!
se pitäs muidenkin olla:=)
- ...
ostaisin kyykyn,ostaisin ehdottomasti ducatin...Se on pyörän näköinenkin..
- Kawisti
Onhan ne hienoja ja nopeita, mutta niitä on niin vähän! Ducatilla ajaessasi saatat erottua joukosta, osta vaikka Kawasaki, niitä on Suomessa tooosi paljon, etkä erotu porukasta.
- näkö
riitä ainakaan mulle.
- vaselinefinger
Niin jotkut ostaa duccen siksi että voi leijua sillä kylillä, toiset ostaa vehkeen jolla voi ajella silloin kun haluttaa. Eikä tarvi lähteä klaukkalaan öljynsuodatinta tilaamaan. Nooh... Eipä poijjaat provosoiduta vaikka provoillaankin.
- kesäajasta
Jos kesästä pitää etsiä huonoja puolia, tulee näitäkin sivuja katsellessa etsimättä mieleen koulujen kesälomat; teinipeelot eivät keksi loma-ajakseen järkevää tekemistä ja häiriköivät keskustelusivuilla esittelemässä Suurta Viisautta ja Kehittynyttä Huumorintajuaan. Ikävä, etteivät vanhemmat nykyään edellytä kakaroiltaan kesätöihin menoa ja näin osallistumista aiheuttamiinsa kulunkeihin. Toista se oli ennen vanhaan!
- ketjun aloittaja
Juttuhan lähti siitä, että vertasin Hondan tonnista firebladea ja Ducatin 999:ä. Valitsin Hondan. Enkä ymmärrä mikä siinä Ducatissa on hyvää? Hintakin on aivan posketon. En ajatellut merkistä maksaa vaan pyörästä.
- päätös
Toivottavasti nyt kaikki tätä lukevat Ducatin omistajat ymmärtävät kiireesti hävittää pyöränsä ja ostaa uudet Hondat alle! Sama pätee myös kaikkien muiden, paitsi japanilaisten pyörien omistajiin.
Ainiin, eihän täällä kirjoittelevilla olekaan vielä moottoripyöriä (keski-ikä 13vee), vaan isoveljien vanhoja Suzuki PV:itä... - ........................
päätös kirjoitti:
Toivottavasti nyt kaikki tätä lukevat Ducatin omistajat ymmärtävät kiireesti hävittää pyöränsä ja ostaa uudet Hondat alle! Sama pätee myös kaikkien muiden, paitsi japanilaisten pyörien omistajiin.
Ainiin, eihän täällä kirjoittelevilla olekaan vielä moottoripyöriä (keski-ikä 13vee), vaan isoveljien vanhoja Suzuki PV:itä...Tottakai kaikki kehuvat sitä pyörää joka itsellä on. Joku kehuu kawaa joku hondaa. Itse en kumpaakaan ostaasi. Jaapanialaasia tekeleitä kaikki. Joka paikka täynnä.
- Piparinen
...osta Honda, omakotitalo Espoosta, hanki kaksi lasta ja koira ja aja Toyota Corollalla.
...tai sitten voi nauttia elämästä ja ajamisesta ja ajaa Ducatia (ja buellia) kuten minä ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2453313Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3592956Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,171985Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e631763Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591652MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,131533- 1221476
Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S11404Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4751400