Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ajatteleeko miehet tyttöystäviänsä

Ajatteletteko miehet tyttöystäviänne masturboidessanne? Minä en ainakaan ajattelee omaa miestäni, joten olisin kiinnostunu tietään asian toista puolta.
129178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

katselen ja haistelen vaimoni pikkuhousuja.
on niin kiimainen pimpin tuoksu,että lasti lähtee takuu varmasti.
Hetken kuluttua menen vaimoni viereen ja annan hänen nuolla kaluni taas kovaksi,jonka jälkeen rakastelemme tosi kiimaisesti-ja kalu kestää ...
Jättäkää vaimot ne pikkuhousut aina näkösälle paikalle,sillä kaikki miehet haistelevat NIITÄ
TODELLA HIMOKKAINA

Äänestä
  • AAh se valinnan vapaus, vaimo komeroon.

    Äänestä

kyllähän sitä joskus mutta tulee niitä muitakin ajateltua

Äänestä

kuka sitä ny omaa muijaansa ajattelee... jos on meinaa vähänkään mielikuvitusta.

Äänestä

Eihän sitä tule ikinä ajateltua teitenkään....en tiedä lentäisikö jos ajattelisi =)

Äänestä
  • Välillä tulee ajateltua jos on jotain todella perverssejä kuvitelmia ryhmästä ja kavereista tms. Mutta muuten, ei ikinä. Ei lennä jos ajattelee häntä yksinään.

    Luulen että kyse on vain siitä että häntä näkee muutenkin niin paljon että aivot eivät enää kestä olla koko ajan kiihottuneessa tilassa ja vaimosta tulee vain tavallinen rakas. Ja kun vaimo sanonut parikertaa vonkaamiselle että EI, niin pakko ne ajatukset on itsekin päästä tappaa. Ei sitä muuten kestä jos on koko ajan kalu kovana ja himot huipussa.

    Ei hän edes ole niin hyvännäköinen että hänestä enää viboja runkkaussessioihin saisi, mutta niinhän sitä sanotaan että se ruoho on aina vihreämpää aidan toisella puolella, joten en kyllä vaihtamaankaan menisi. Sen verran kissa vaimoni on.

    Äänestä

Kyllä. 99%.

Äänestä
  • miehet haistelee muijiensa pikkhousuja? No huh huh...

    Äänestä

Edellinen muija ei kestänyt sitä, joten jouduin poistamaan hänet kuvioista ;)

Äänestä
  • Noin puhuu oikea kunnon itsenäinen mies. Jos akka alkaa pornon katselusta kitisemään niin vaihtoon vain. Jotkut noista prinsessoista ei näytä käsittävän sitä että mies saa olla parisuhteessakin mies.

    Äänestä

  • suurkuluttaja kirjoitti:

    Noin puhuu oikea kunnon itsenäinen mies. Jos akka alkaa pornon katselusta kitisemään niin vaihtoon vain. Jotkut noista prinsessoista ei näytä käsittävän sitä että mies saa olla parisuhteessakin mies.

    En mäkään miestäni mieti masturboidessani. Kyllä on ihan toiset kundit mielessä!

    Äänestä

juurikaa tuu ajateltuu muijaa siin vaihees... Se o ikäänkuin mun juttu ja se mitä me tehää yhes o sit meijän juttu...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen 80 kirjoitti:

Ajatteletteko miehet tyttöystäviänne masturboidessanne? Minä en ainakaan ajattelee omaa miestäni, joten olisin kiinnostunu tietään asian toista puolta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu