Pirteänä kuin peippo. 🤨
Heräsin klo 4.54
Anonyymi-ap
30399
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Sama. Ois voinu nukkuu viel puoltuntia. Mut kohta töihin. Mukavaa päivää.
Jatka unia kyllä se siitä menee ohi
Hullu töitä tekee
Kerro mulle jotain uutta
Kerro mulle nimesi
Jos mulle näytät tisusi.
Hyvää vuotta 2024 kaikille. terv. aamun virkku illan torkku nainen pääkaupunki seudulta.
Heräsin 05.41 uneen jossa lensin upealla vuoristolla ja toiveet kävi toteen
kyllä se siitä pahenee teillä, saatte sitten muiden tunteet käsiteltäväksi jos ei muuten. niin kauan että olette "hakattu", että koette saman mitä teitte. minulle.
Aamenta ja hyvää hallelujaa vaan sinnekin.
Oliskohan vika ihan sun päässä jos otat jotain hermohepulaa jonkun nettihemmon höpinöistä, kukaan normaali ei näitä kommentoi ellei koe henkilökohtaisesti, se jos mikä on huoledtuttavaa käytöstä
missäs se porukka on joka ajattelee että tiettyjen varat ja energiat on yhteisiä. lsotetaahan hakaten ja yhtä kauan. nyt määrään minä ja työstön teille pasksa ja tuhoan niin että viimeinnsaan mitä haluan. sen rampa Susannan pentu kokee koko ajan enemmän äitinsä tekoja ja Lauri, Jenni ja muut alkavat ottaa kunnolla "turpaan". koko porukka.
Jaa en tiedä asuukohan mies se pellon piru vai mikä lie mistä ei saa mitään tolkkua ighan sun päässäs vain, ties mitkä huumehörhöt näitä lukee ja kuvittelee liittyvänsä asiaan
aletasnhan syömään ja hakkaamaan ja pilataan ja viedään heiltä kaikkea. mitään ei anneta. toivotaan että lopulta tappavat itsensä raivoon. kaikki viedään ja tehdään samoin. katsotaan miten hyviä ovat ❤️
kummin teet hakkaatteko jatkossa sitä Papua vai otetaanko Sudanne sen sun pentus? pysyköökin poissa.
Emilia pidä jatkossa pylly tiukasti kiinni niin ei tarvii tänne tulla hakkaamaan, joskus palaat töihi, jos et jo oo, siellä sinut voidaan "hakata".
Mikael joka kerrasta" hakataan
" sitä Katriasi ja Lauri joka kerrasta" hakataan" molempia Jenniä ja Anniinaa. tiedätte sitten mitä teette. ja nainen naisesta. pasksa pakasta. kidutus kidutuksesta.
joka kerrasta saatte takaisin. ja jatkuu niin kauan kun jatkatte lisää. menkäähän kärsimään ja tsekkaan että oikeasti siellä "hakataan ja, tehdään samat jutut". Emilia sinulle minulla on oma kostoni.
Herranjestas ätmi, nyt alkoi puntissa tutisemaan, ei ole kyllä mitään syytä, mutta yliherkkä ja taantunut satuilija that´s me, saattaa johtua myös huimeista, paras siirtyä kannabikseen vaan suosiolla, vaan ei sovi sekään tähän päähän
On nautinnollista kun saa tartutettua muihin saman etäLSDn
Ei voi muuta kuin arvostaa amatimiehiä päät on ihan kunnossa kunnossa kunnossa
muistaakin tehdä ne "ottamisst" yhtä väkivaltaisesti ja kuvaa jakoon. näin telepaattisesti, toivottavasti kärsitte ja kovaa ja kunnolla. täysin syytyömältö ihmiseltä jotta, saatiin vähön hyvää muille. toivottavasti vuosi 2024 tuhoaa teitä ja kunnolla. ette ainakaan hyvinä näytä missään
Oletko mies varma, ettttei tämä ole puolikaapissa olostasi johtuva seksuaalijohdannainen vantasia?
Ilmeisesti siellä ei ammuskella.
Täällä lapsiperheomakotialueella ammuskelua on 3 saakka.
Nukkumaan pääsee 3 aikaan.
Perheet etuoikeutettuja ja jälkelöiset mitä nyt ovat, röyhkeitä.
Ja sitten lähditkin jo reippaasti TÖIHIN?
Pitäisiköhän näille syömishommille laittaa oma ketju, kun joku tulee näitä aina kirjoittamaan muiden ketjuihin?
sivustalta
Kyllä palstaötmi ihan itse ne lisää yleensä ihan omiin aloituksiinsa, mutta jos saa kysyä niin millaiset urpot niistä edes välittää?
Okei. Olet nukkunut tänä vuonna vaan 4tuntia 54minuuttia🙂🙃
Näitä lomajuttuja mietin tässä.Miten on mahdollista että vajaata viikkoa usein tekevät voi viettää lomaa yhtämonta viikkoa kun ne ketkä tekee normi päivää 5pv.viikossa??
Tummonen työ olis kyllä hyvä jossa 3pv.viikko tekee sen 8h ja silti pitkät lomat.Ei kyse ole opettajista tällä kertaa.
Oli hiukan katkonaista uni sitä se alko teettää.