Patteriautoilla ajavat kaikista vähäosaisimmat pitkäaikaistyöttömät demariduunarikommunistit ja vihreät lyhyen matikan oppimäärän suorittaneet naiivit humanistimaisterinaiset ja kasvatustieteen maisterit ilmastonlämpenemisfantasiassaan ruuvasivat ilmastoa liian paljon kun tuli näin kylmä holotnakausi entiseen malliin.
Ajellaan vaan fossiilisilla vaikka se ei olekaan trendikästä näin sekasortoa, sukupuolettomuutta ja vähä-älyisyyttä ihannoivassa sosialismidemokratian mikämikä-maassa.
Ajellaan vaan fossiilisilla vaikka se ei olekaan trendikästä näin sekasortoa, sukupuolettomuutta ja vähä-älyisyyttä ihannoivassa sosialismidemokratian mikämikä-maassa.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ihan vaan ilmoittelen, että meille kaikille kaikista vähäosaisimmille ja haavoittuvimmassa asemassa oleville on kivoja laukkuja saatavilla Pariisissa ja Roomassa.
Sannakin jo ostanut!
Uuden Saddle Bagin hinta vaihtelee koon ja materiaalin mukaan liikkeessä vain 2 500 eurosta 8 000 euroon. Vastaavia vintage-laukkuja on nyt myyty 5300–5500 eurolla.
Eikäh!
Alle kymppitonnilla, ajatella!!!!
Proletariaatin edustajatteren vessanpönttö kuuluu kullittaa.