Spyro 2 ja Spyro Year of the Drakon

olisiko kellään myytävänä tai tietoa uudenmaan alueetlta sellasta kauppaa mikä vielä myisi ps 1 pelejä,
mulla on noi pelit mutta armas lapseni ne naarmutti ja toinen on niistä laina peli.
Kiitoksia etukäteen jos tämä kysely tärppäs.
1252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Löytyvät kyllä vähän jokaisen suuremman tavaratalon valikoimista, sen verran klassikkoja ovat. Prismoissa ja Anttiloissa ainakin on koko sarjaa myynnissä n. 20e/kpl. vaikka ps1 onkin "ajettu alas" niin kyllä näitä kestosuosikkipelejä edelleen kaupataan vähän jokapaikassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ps 1:n kirjoitti:

olisiko kellään myytävänä tai tietoa uudenmaan alueetlta sellasta kauppaa mikä vielä myisi ps 1 pelejä,
mulla on noi pelit mutta armas lapseni ne naarmutti ja toinen on niistä laina peli.
Kiitoksia etukäteen jos tämä kysely tärppäs.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu