Olis kiva päästä taas fistaamaan jotakin kuumaa naista Joensuun seudulta. Laita viestiä pikkupervoätgmail.com
Fistaamaan?
8
809
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä on aivan kivoja, kuumia naisi rva K-suomeski.
Varmasti haluamme osaavalta päättäväiseltä mieheltä kunnolla ,joka tulisi fistaamaan,vittuamme,
sitä käyttöä vartenhan vitut on haarojemme välissä
Rva 43v on tätä mieltä.
Sähköposteja en lähettele , on tapoja muitaki päästä tapamaan.- Anonyymi
Fistaa keskenäs sitä rämesikaa 🤢🤮
- Anonyymi
Selviö asia on, sitä haetaa mistä on puutee. Kuten esim.salaa pitää päästä huoraamaa,pettämää nusissituttaa vittuaa kiimasta miehillä tätä me tarviimme.
Kuten tää fistaaminen ei ole sormen imijöitte puuhaa.Vaan on kyllä miehiä jotka tietää mitä kiimaperse rva pitää tehdä ja mihkä ne pitä taluttaa että saadaa vittu naiselta käsittelyy. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Selviö asia on, sitä haetaa mistä on puutee. Kuten esim.salaa pitää päästä huoraamaa,pettämää nusissituttaa vittuaa kiimasta miehillä tätä me tarviimme.
Kuten tää fistaaminen ei ole sormen imijöitte puuhaa.Vaan on kyllä miehiä jotka tietää mitä kiimaperse rva pitää tehdä ja mihkä ne pitä taluttaa että saadaa vittu naiselta käsittelyy.Porsastelija 🐽🐖
- Anonyymi
Kukahan idiootti solmii suhteita näiden suomi24-vajakkien kanssa?
- Anonyymi
Sun äitis aasi
- Anonyymi
Osoite olikin väärin. pikkupervo1963ätgmail.com
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2072814Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 66968
Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies119962Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait267942Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka317909Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k505852Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22758