Tämä piti huomiseen loppiaisen kunniaksi laittaa mutta olkoon nyt aika.
Täällä olette lukeneet anonyymin kirjoituksia joissa on ollut ronskia kieltä.
Sanoja:
Horo,syöpäkääryle,portto yms.mitä on herkemmät imeneet itseensä.
Paljastus:
Kaikki nämä ja muut hirvityssanat on kirjoitettu itseäni haukkuen.
Olen sillä provosoinut myös kokeeksi jotta saisin tietää erinäisiä asioita minuun kohdistuvasta vainosta ja stalkkauksesta.
Olen myös ikävöinyt täällä henkilöä aidosti puolisen vuotta.
Olen mennyt eteenpäin eli ei kalva ikävä enään kuten alussa.
En ole kuitenkaan lopettanut tykkäämästä henkilöstä hän kosketti minua mysteerisellä energialla,mitä aikaisemmin ei ole ollut.Tuo samankaltaisuus ja energia sai pohtimaan alussa olemmeko sukua kaukaa jostain.Joten googlasin hänestä kaiken materiaalin mitä vain voi.Stalkkasin hänen kaikki profiilit mitkä löysin netistä.Pyydän tuota anteeksi jos se ahdisti häntä.
En saanut netissä selvyyttä onko sukua, tuskin kuitenkaan ihan lähi sellaista ,joten annoin luvan ihastumiselle jopa enemmänkin.
T:n 💙
Täällä olette lukeneet anonyymin kirjoituksia joissa on ollut ronskia kieltä.
Sanoja:
Horo,syöpäkääryle,portto yms.mitä on herkemmät imeneet itseensä.
Paljastus:
Kaikki nämä ja muut hirvityssanat on kirjoitettu itseäni haukkuen.
Olen sillä provosoinut myös kokeeksi jotta saisin tietää erinäisiä asioita minuun kohdistuvasta vainosta ja stalkkauksesta.
Olen myös ikävöinyt täällä henkilöä aidosti puolisen vuotta.
Olen mennyt eteenpäin eli ei kalva ikävä enään kuten alussa.
En ole kuitenkaan lopettanut tykkäämästä henkilöstä hän kosketti minua mysteerisellä energialla,mitä aikaisemmin ei ole ollut.Tuo samankaltaisuus ja energia sai pohtimaan alussa olemmeko sukua kaukaa jostain.Joten googlasin hänestä kaiken materiaalin mitä vain voi.Stalkkasin hänen kaikki profiilit mitkä löysin netistä.Pyydän tuota anteeksi jos se ahdisti häntä.
En saanut netissä selvyyttä onko sukua, tuskin kuitenkaan ihan lähi sellaista ,joten annoin luvan ihastumiselle jopa enemmänkin.
T:n 💙
Vastaukset 97
Vanhimmat
Läpinäkyvä juttu on niiiiiiin selvästi, että yrität kääntää haukkumiset muka itseesi kohdistuneiksi yrittäen tehdä itsestäsi syyttömän ja päästä kuin koira veräjästä. Näinhän siinä ei kuitenkaan tule käymään.
Olen kyllä maininnut pariin otteeseen aikaisemminkin.Mitä sinä tulet minun suuhuni sanoja laittaan?
Mikä sun motiivisi on?
Pystyyhän tuosta sokeakin päättelee.
Jatkuu ja olen etukäteen jo maininnut asiasta muille irl joten kyllä olen itsestäni puhunut sorry.
Sekä olen sanelukoneelle sen laittanut etukäteen että puhun itsestäni.
Oppii kun elää elämää että kateelliset yrittää kampittaa sinut keinolla millä hyvänsä.
Tämä liittyy myös tähän tutkimiseen mihin käytin provoamista.
Jatkuu.
Kateelliset ja katkerat tarttuu kaikkeen mistä saa kostoa sulle.Tuommosia ihmisiä on maailma pullollaan.
Jatkuu.
Myös koneeni on hakkeroitu tässä puolen vuoden aikana jopa uusin missä piti olla ajantasalla tietoturvajutut.
Eipä ole ikinä aikaisemmin ollut tämmöistä.
Olen ennenkin klikkaillut linkkejä ja mitään ei ole tapahtunut.
Mistä sulle joku on kateellinen ja katkera, että sun pitää toimia noin? Kun aloit paljastuksia laittaa, niin laita tämäkin. Mistä ja ketkä?
Vie poliisin tutkittaviksi omat laitteet. Kaikki ne, mitä sinulla on.
Sitähän minä olenkin tutkinut linjoja on 2 mahdollista.
Exän suku mistä olenkin alussa maininnut tai sitte se linja mistä ei saa puhua se on salassapidettien listalla.
Se yksi laite ,sen myin.Olin palauttanut tehdasasetukset ennen sitä mutta unohtanut pyyhkiä muut tiedot olin esim.tallennetut salasanat erääseen sovellukseen.Se on kuulemma voitu palauttaa takaisin eli pelkkä tehdasasetuspalautukset ei riittäneetkään pyyhkiin kaikkea tietoa pois.
Onpa se kyllä ihme, että jollain omalle todellisuustauolle jääneellä jokainen miehen naisena esiintyen kirjoitettu provo on läpinäkyvä juttu, jota esikäsitellään täällä anonyymilla keskustelupalstalla matkalla suuriin saleihin käsittelemään tätä haukkumista. Noloa, tyrmistyttävää ja teeskennellyn lumihiutalemaista käytöstä. Varsinkin kun kokija itse kirjoittelisi mitä sattuu, eli mikä pooluebehavioralismi mahtaakaan olla kyseessä?
Sinulla on ilmeisesti koko elämä omistettu tällaiselle päättelylle, jos olisit teinityttö, niin käytöksen vois viä ymmärtää
Kyllä sieltä miehen juttuaarrelaatikosta varmaan kuule löytyy pian tekstiä/sisältöä saa nähdä passaako se sinun bipolariaan
Koko elämä? Teinityttö? Onkohan siellä sinulla nyt kaikki niinkuin pitäisi olla?
Älä muita stalkkaava palstaeunukki valita, yksi umpikärähtänyt kasvonsa polttanut tarkistaa tämän tästä, että saisiko jotain juuri sinun tuottamaan ihan joutavaa huulen heilutusta näprättyä toisten suuntiin, kun näen tällaisia tai tällaista skeidaa adaptoineita näen balettihameen kaikilla hörselöillä. Itsetehty kastraatio
XD kaukana on bipot minusta. Sitä juttuaarrelaatikon aukeamista tässä odotellaankin. Katsotaan, mitä tämä päivä tuo tullessaan. Hieman tuntuu kuin hänellä olisi starttiongelmia tämän kanssa.
Jos tämä palstalla joikaava mies sen tekisi hyväuskoinen ystävä hyvä, niin se ei olis hänelle hyvä juttu lainkaan
On. Paremmin on asiat kuin sinulla, joka vetää pöllöille kurkiaurassa jotain jatkuvaa tarinamädätystä, olet tehnyt neitejä
Se ny on ihan yksi sanonko mikä maku mitä sinä miesaloittaja, joka änkeää vastaamaan muiden edestä aiot tarinoida
Ei tuollaisia ruutanoita ainakaa kunnioittaa voi, ei nyt eikä koskaan😬
Jos tässä joku neiteilee, niin ihan sä itse
Tässä on "huvittavaa" se että sut sekotetaan vissiin muksi, ja mut suksi...
Noi sun aloitukses mainitut "haukunta sanat" liitetään muhun, ja mun bipo suhun :(
Puolisen vuotta mäkin täällä ollut... 😔
En ole aloittaja
Sekopää. Vie ne laitteet poliisille ja tuhlaa heidän aikaa. Poliisit ei ole mielenterveyspotilaiden hoitajia. Toisaalta ehkä hyväkin et menisit sinne poliisille, niin pääsisit tarvitsemaasi hoitoon.
Sanoo itse stalkkeri tietenkin.
Olet 58-vuotias sanelukoneen tottunut käyttäjä.
Mee näyttää vehkees. Genitaalit.
Myös valvontalaittees.
Kusivehkeet OCH Kultaiset Suihku(kojee)t
Huulet ja nenänalus oli aina punasena ja ruvella,
Kahdesta
Syystä,
Harrastus
Ja
Harrastelu.
Repi ja rapsutteli kuivuneita rupia.
Onko sinulla nyt tällainen käsitys jostain tiheiden tapahtumien kulusta, että miespuolinen trolli jota maalitat toiseksi henkilöksi tai siis yrität kinua huomiota tässä tuikitärkeästä kamppailussa on kohdistanut juuri sinuun jotain nainen olet ihan buu- tekstiä? Suosittelen terapiaa
Ensimmäinen askel parantumiseen on myöntää asiat itselleen. Siitä se sitten lähtee päivä kerrallaan. Koskaan ei tiedä mihin tie tuntematon vie.
Mitä tuolla tarkoitit?
Minulla on syöpä,minä usein haukun itseäni horoksi ääneen ja pidän itseäni joskus porttona,pidän myös itseäni vanhana(sairaudestani johtuen)yms.
Syöpä mahdollisti sen että olin rohkea.Kyse on kuolemaan johtava ,hitaasti mutta varmasti.
Hakkero voi tämän asian todistaa sillä hän on saanut terveystietoni käsiinsä.
Syöpä on ollut motivaatio siihen että olen itse joutunut tutkimaan asioita.
Virallisesti asiat menee hitaasti, liian hitaasti minun kannaltani.
Laitoin tuohon tuon syövän olevan hidas mutta se kun on arvaamaton, voi jokainen päivä olla viimeinen,niin kyllä muutenkaan kukaan ei voi tietää mitä huominen tuo tullessaan.
Jokos milloin kenenäkin esiintyvä mies tämä itsereflektio vastailemalla omiin teksteihisi alkaa tuottaa tulosta?
😂 Niin. Minähän se ainoastaan kirjoittelen sinun lisäksesi kaikki nämä tekstit. Ei täällä koko palstalla ole kuin sinä ja minä.
Sinähän olet tehokas😲
Kyllähän sitä tässä töiden ohella ehtii tekstiä suoltamaan. Käytössäni on neurolinkki aivoista puhelimeeni mikä tulkitsee ajatteluni selkokieleksi suoraan Suomi24 palstalle. Välillä kun vessoja siivoaa, niin tuppaa suoltamaan aika paljon paskaakin ruudulle.
Hitto, oon mäkin täällä... ette varmasti "varasta" mun kirjoituksia omiksenne.
Ärrimurrikiukkuuu....
Niin. Oletko sinä, sinä? Vai oletko vain minun tai jonkun muun harha? Entä jos minä olen vain jonkun palstakirjoittelijan harha? Onko minua edes olemassa? Tunnen jo haihtuvani eetterin tyhjyyteen! Halp! Send nudes to confirm my existence!
Olen minä minä, vai olenko? Harhaako vaan? Ollaanhan me me, eikä vaan harhaa?
t. joku kauris <3
Kohta kukkakedolla kevään kuumuudesta kirmaava kauris?
Kauris: Kaunis, ketterä, metsän eläin. Pitkiä ihmisiä myös pidetään kauriina, jollei kirahviksi haukuta.
Me oltaisiin mahdollisesti me, jos tietäisin ketkä me ollaan. Mutta mahdollisuuksia on mahdottomasti. Monta ihmeellistä ja kummastelevaa kulkijaa maailmassa ompi monta.
Eikö sulla ole minkäänmoista aavistusta keitä me oltaisiin jos me oltaisiin me?
Ei, me ei tunneta oikeesti yhtään millään tavalla.
Mikään ei ole mahdotonta jos ei halua niin olevan.
Me ollaan taidettu käydä tätä keskustelua aiemminkin että me ollaan vääriä meitä.
Oletko sinä pitkä ihminen?
Tämä kauris on kaukana pitkästä ihmisestä.
Eipä oikeastaan. Lyhyitä henkilöitä keneltä olen saanut kielteisen päätöksen on kaksi. Yksi porilainen ja yksi vanha amk luokkakaveri.
Eräs lyhyt ihminen on välillä mielessä, työskentelee samassa rakennuksessa vaikkakin eri ammatissa. Siitä en tosin tiedä huiskiko vain ystävällisyyttään. (Toisaalta, kun pituutta on 182cm, aika monikin on lyhyempi.)
En mä ole kielteistä päätöstä antanut sulle.
Eikä tiedetä kun täältä.
Meillä on melkein 30cm pituus eroa.
Ja ollaan halailtu 🤭
Sehän on kivan pieni koko. Lyhyet naiset on kyllä kuumia. Tässä ajatellessa jo alkaa ottamaan eteen. 😳 Sekä sopivan kokoinen kainaloon purisemaan kuin pieni kissanpentu ketä voi sitten silitellä kädestä ja hiuksista ynnä muista kivoista paikoista.
Oi voi sentään :) Lähinköhän mä nytten sit harhailemaan ajatusteni kanssa jonnekin?
Muista pestä kädet hyvin ennen iltapalaa. 😉
Meinaatsä että ois jotenkin saastuneet käet :(
En sentään. Jos ajatukset harhailee, ja kädet sen seurauksena. Niin silloin on hyvä pestä kädet sen jälkeen.
No juu kyllä ainakin ennen syömistä :D Mutta ei ne kädet niin likaset olis kai, voihan sitä harhailla suukotellenkin.
No noita sun sanojas oot kyllä käyttäny vissiinkin muidenkin aloituksissa. Vaikka ei ole sulle tehnyt/sanonut mitään väärää.
Tottahan tuokin. Suukotellen, kielellä härnäten, parralla kutitellen. Mutta huomenna aamuherätys aikainen. Hyvän yön toivotukset sinne puhallellen, hellästi korvalehteä näykäten.
Kiitos hyvät yöt sinnekin näillä mielikuvilla saa nähdä mitä tulee yöstä ;)
Suomea suomalaisille, vaikka neljää muutakin kieltä osaisi.
Nii-i. Alle 157.
Näppärää.
Poistin olikin ettei kukaan imis itseensä näitä koska ollaan tuntemattomia toisillemme.
1. KÄDET
2. Käki on taas ihan eri juttu.
3. Vielä on lisäksi pakkaa sekottamassa se uppo-outo äimänkäki.
Mikä on herran pituus ja mikä on max.pieni nainen käsitteeseen?
Entä pieni mies?Otatko kainaloon?
Ai se hitsaajako?
Eiköhän se oo myöhäistä.
Sorry. En ole miehiin päin.
Mitä sitte?
Asiat tiedossa ja kunnossa.
Virhe:
ärriburri
Oot vetänyt kaasuja liian kauan, Sinä Eetteri
Juuuu-u
Nonni.
Jos sen verran saa häiritä miespuolinen aloittaja tätä feikkidialogia itsesi kanssa, niin onko pornolinkit tuattanu hyvää satoa muiden tietojen kalastuksessa? Tuskin mitään peruuttamatonta on päässyt tapahtumaan, mutta kiusallista ehkäpä jos jotkut jonnet ym klikkaa työpaikan laitteistolla nääs auki
Sinulla on naisena esiintyvä juttusuulake sen verran monta kokonaisuutta ympätty tähän, että maalittavat ressut ei kykene rosessoimaan kaikkea, mutta joku piti mm anonyymia haukkumista erittäin tärkeänä seikkana yksityiselle edulle🤭
Minkälainen trauma saa epäilemään kaikkia kirjoituksia naisena esiintyvän miehen kirjoittamiksi. Eikö tämä aloittaja voisi 50% tod. näköisyydellä olla nainen? Ja vaikka olisi mies niin tuskin se jota ikävöit joka päivä ja yö. Täällä käy päivittäin tuhansia:)
Nii on se ”vähän” köykäistä väittää yhtään mitään anonyymin palstan 50/50 juttujen perusteella. Eikä kertoimet ole edes lähelläkään sitä. Vaikka olisi mies, kuten sinä olet köyhää tekstiäsi mukaillen, niin ei aihe liity kaipaamiseen millään tavalla, todellisuudessa on muitakin kerrostumia
Juu kalkkikerrostumia ja päässä:)
Minkälainen trauma tai aivopesu saa kokemaan kaikki yhden naisen kirjoittamaksi? Kysyn ns ohi sinun tätä asiaa miestrolli.
Jos nyt tähän aloitukseen ja sen kerrostumiin mennään, niin joku nainen eli edelleen naisena esiintyvä äijä väittää nimitelleensä itseään täällä foorumilla. Okei. Joku huomionkipeä noteerausta kaipaava yrittää kokea itsensä osalliseksi tätä haukkujen virtaa ja väittää aloitusta hämäykseksi. Mkay. Kolmas kokee viehtymystä termeihin vaino ja vainoaminen, sillä hän kuvittelee päivystävältä jonkun tietyn ajatuksia täällä. Kolme kakoa jo bongattu
Ei tuo ole totta. Esim minä olen käyttänyt horo sanaa täällä enkä tunne yhtään naista ketä täällä käy. Kirjoitan ventovieraille joskus noin KUN HE ITSE ALOITTAVAT TAPPELUN ENSIN. Olet harhainen ap. Ei millään pahalla. Ihan ventovieraita ollaan kaikki toisillemme.
Ei ole kyllä minulta aloitus, pelkkää maalaamista.
Eipä ole helppojen ressujen elämänkouluprovo kenenkään muunkaan naisen tekemä tuotos
Ikivanha lastenloru
(arpomiseen, huom etusormella, tahtiin osoitellaan vastapelureita, ketä Onni suosii)
"Maalari maalaa taloa
Sinistä ja punasta
Illan tullen sanoo
Hän
Nyt
Mä lähden
Tästä talosta
Pois"
Olisin niin helppoa lähteä.
*olisikin
🦔🦔🦔
Väärät emojit.
🪰🕷🦟=🕸
Tuo hämis on nainen.
Eipä ole, naisena esiintyvän miehen tunnistaa mimenomaan runsaasta emojien käytöstä. Toisekseen ilmaisu nainen voisi terveidenpsrissa tarkoittaa n kahta kolmea miljoonaa vaihtoehtoa, eli ei mitään luuloharhaista dualismia🤭
Kyllä se on nainen kun minä sen tein ja se nainen luulee olevansa kettu.
Ressu se on.
Ei kai kukaan luule olevansa oikeasti kettu? :D
Pyhhh
Kaikki voi tervehtyä
Pahimmat jopa helpommin
Kuuntele se kirjA
Susi on syntyny uudelleen......
Tarkoitatko että tämä ns susimies on kirjoittanut tämän aloituksen naisena esiintyen täällä anonyymipalstalla? Jos, niin osut kerrankin oikeaan, mutta en usko, että ikinä edes pyrit siihen olet koukussa tyhmempiesi (scary!) manipulointiin ja elät tätä loiston päivääsi uudelleen ja uudelleen🥱
Ei vaan voi käsittää tuota yksinkertaisuuden määrää, mutta jokainen huonosti menestynyt narsisti tarvitsee kai hetkensä yms
Tiedän tästä jotain ja original oli tuo joka puhuu tuolla alkupuolella suvusta.
Kirjoittelet mies juuri tälle misogyyniyleisölle räätälöityä kääkwauprovoa. Kaikki ku ei elä tässä päivässä nääs
Putinismilla sama probleema.
Onko sillä ”putinismilla” mitään muutakaan ku probleema?
Koin myös ihan ihmeellisen energian ja siitä päivästä asti miettinyt tuota hommaa, että mitä ihmettä siinä tapahtui? Aikajana täsmää suurinpiirtein. Täytyy ottaa yhteyttä, kun ei tässä vuositolkulla viitsisi ihmetellä?