Kenelle Sirmakan mökit huutokaupassa?
Sirmakka huutokaupassa
23
1565
Vastaukset
- Anonyymi
No sille kuka ne ostaa. Mikä tässä on vaikea ymmärtää?
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18200457
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
EUROILLA NE ON OSTETTU.!! 😂😂😂😂😂😂😂😂
- Anonyymi
S-ryhmälle
- Anonyymi
S-Porukka, eli Jukola oli tuhota koko Bomban matkailualueen kylpylöineen. Onneksi PKO tuli pelastajaksi ja kaivatut työpaikat säilyi Nurmeksessa, jopa lisääntyi ja alue pääsee uuteen kukoistukseen ammattilaisten käsissä. Toivottavasti Pieliselle ensi kesänä tulevalle risteilijälle Nurmeskin sopisi käyntipaikaksi, niin vesiliikennekin tulisi kuvaan mukaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
S-Porukka, eli Jukola oli tuhota koko Bomban matkailualueen kylpylöineen. Onneksi PKO tuli pelastajaksi ja kaivatut työpaikat säilyi Nurmeksessa, jopa lisääntyi ja alue pääsee uuteen kukoistukseen ammattilaisten käsissä. Toivottavasti Pieliselle ensi kesänä tulevalle risteilijälle Nurmeskin sopisi käyntipaikaksi, niin vesiliikennekin tulisi kuvaan mukaan.
Älähä rellestä, ne pätkätyöt ei ehkä kiinnosta ketään, ja jos sinne joku erehtyy niin leuka rintaaan painettuna joutuu palaamaan. Uusi siipi työllistää vain ulkomaalaisia halpatyövoimaa niinne löytyy joku komero missä yönsä viettää, ei PKOo:n palkoilla ole varaa perhettä perustaa. Sossu, toineentulotuki työläiselle ja voitot Kivisen jaettavaksi. Konkurssi Nurmeksen pelastus?
- Anonyymi
Hyvärilälle mökkimajoitus paikoiksi, kun ei ole kuin kylmiä kesäkäyttömökkejä metsikössä. Kannaslahdella puupinojen vieress oleva Hyvärilän rantamökkikään ei kiinnosta melun vuoksi turisteja.
- Anonyymi
Kunto tarkastus raportin mukaan saa ostajat tehdä aika paljon remonttia. Vai ostiko osuuskauppa purettavaksi?
- Anonyymi
Pillarilla nurin mökit,kun palokunta on käynyt polttamassa ne
- Anonyymi
Oikein hyvä laajennusalue Bomballe.
- Anonyymi
Parkkialue
- Anonyymi
Mökit on kauniilla paikoilla Pielisen ranta-alueella, kunnon peruskorjaus ja bisnes pystyyn.
- Anonyymi
Peruskorjaus? Ei niitä kannata korjata, halvemmaksi tulee laittaa ne nurin ja tehdä uutta.
- Anonyymi
Kyllä nämä nykyiset Sirmakan rakennukset on tehty ajatuksella paikkaa ja maisemaa huomioiden. Varmaan uudet rakennukset muuttaisivat maiseman paljaaksi hakatuksi kantikkaaksi laatikkokyläksi, kuten muukin rakentaminen alueella.
- Anonyymi
Onko sirmakan mökit homeessa 🧐
- Anonyymi
Umpihomeessa ja lahoja.
- Anonyymi
Paljonko ne maksoi
- Anonyymi
Ei ole menneet kaikki kaupan ei tulluta tarpeeksi hyviä tarjouksia
https://www.ylakarjala.fi/uutiset/6nwz211tyd - Anonyymi
Aika vähän on pakkohuutokaupasta informoitu, onpahan vähemmän ostajia, niin hinnat jääpi halvemmiksi määrätyille porukoille.
- Anonyymi
Ei ne ulosottolaitokset noista pakkohuutokaupoista yleensäkään tuon enempää tiedottele. Tuonne ne huutokauppoihin vaan ilmestyy. Että ihan turhaan salaliittoteorioitasi kehittelet.
- Anonyymi
Velalliselle ja velkojalle tulisi suurempi hyöty, kun ostajia olisi enemmän hintojen noustessa.
- Anonyymi
Vieläkö mäkkejä on myynnissä, kuka tietää, vai joko jälleenmyyjät on asialla.
- Anonyymi
Ei vielä tiedossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 205034
Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r22212Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍1361270Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121200- 961192
- 931074
Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon
Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike17873viekää miehet naiset kunnon treffeille
Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.168825En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.61743Vappu Pimiä jakoi kuvia Maajussille morsian -kuvauksista! Seuraajalta tärkeä toive: "Voi miten..."
Tätä kyllä kannattaa toivoa! Vappu Pimiällähän on tunnetusti myös sormensa pelissä näissä rakkausjutuissa ja hän toimii25719