Kun nyt ajattelee, miten Ilkka Kanerva on luonut toisaalta imagoaan Marinan yökerhossa ja muissa paikoissa ja toisaalta ajattelee, ettei edes ikä saa häntä tasaantumaan niin voitaisiinko ajatella, että Ilkka Kanerva olisi aivan oikeasti jonkinlaisen hoidon tarpeessa?
Miksi vaari-ikäiset jahtaavat tyttäriensä ikäisiä naisia kuin joku Väinämöinen Ainoa?
Onko joku 60:n villitys enää normaalia?
Miksi vaari-ikäiset jahtaavat tyttäriensä ikäisiä naisia kuin joku Väinämöinen Ainoa?
Onko joku 60:n villitys enää normaalia?
Vastaukset 3
Vanhimmat
mikäli ei tunne tarvitsevansa hoitoa, ei sitä tarvitse.
seksuaalinen vilkkaus on tauti vain jos se muuttuu maaniseksi tai häiritseväksi.
sosialistisaasta, kukkahattulesbot ja vihreät homoeunukit mielellään syyllistävät miehiä heteroseksuaalisesta suuntautuneisuudesta tai aktiivisuudesta. he ovat väärässä.
seksi on mukavaa ja kivaa. heteroseksi siis. sen harrastaminen ei ole sairaus eikä seksin puutteeseen ole muuta keinoa kuin seksin harrastaminen.
partnereiden välinen ikäero ei ole ongelma elleivät asianosaiset koe sitä ongelmalliseksi. tämä siis muistaen että kaikkien tulee kuitenkin olla täysi-ikäisiä ja -päisiä.
Ja höpö höpö, 60,n pehmonen kalu on 60,n pehmonen kalu ja ei varmaankaan saa nuorta tyttöä kuin hammastapurren nyökkäämään, että kyllä tää ihan hyvä on.
Järki käteen vanhat ukot.Turha se on pullistella ne ajat ovat Ileltäkin jo kaukana takana päin.
Kuinka on näiden puheluiden ajankohdat onko ne otettu eduskunnasta istuntojen aikana. Toivottavasti joku lehti selvittää,ajankohdat.
Olisihan se kansalaisten hyvä tietää mitä nämä kallispalkkaiset heput siellä valtion laivan ohjaimissa tekevät, palkkansa eteen.
Ilman sarvia ja hampaita Ila olet tosi tollo kun
tuhraat pikkutyttöjen kanssa. Muuten lopuksi joko olet valinnut kisatytöt, vai jatkatko vielä etsintää.
KAUNIIN NAISEN VIERIHOITOON JA KUNNOLLA.
JA JOKA PÄIVÄ