Länsilinjoilla kuskeista taas haku

Jatkuva kuskipula heikentää palvelun laatua. Kuski kun kuski kelpaa ohjauskiekkoa pyörittämään. Asiakas kärsii törkeistä kuskeista. Länsilinjojen kuskit ovat epäpäteviä, siihen mihin heidät on palkattu.
4407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Varmaan sinne pitäisi ensin löytää toimitusjohtaja joka vaivautuu työpaikalle.

Äänestä
  • Eikös nykyään tehdä paljonkin etätöitä?

    Äänestä

  • Oletko heidän palkkalistoillaan, kun tiedät?

    Äänestä

Pian alkaa yleislakot, niin ei tarvitse murehtia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jatkuva kuskipula heikentää palvelun laatua. Kuski kun kuski kelpaa ohjauskiekkoa pyörittämään. Asiakas kärsii törkeistä kuskeista. Länsilinjojen kuskit ovat epäpäteviä, siihen mihin heidät on palkattu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu