Tämä on varma ! Kukaan ei oo niin HOT kuin suski !
Susanna Penttilä, Suomen kaunein Milf !
Anonyymi-ap
2266487
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 32 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 226
Vanhimmat
Susanna on luonnonkaunis.
:D:D
Luonnolliset teko utareet, luonnolliset botoxi nakki huulet. Aitoa tekokarvaa nuppi täynnä. Yhtä aito kuin väärä raha, pimeessä menee täydestä.
😆 Mennään tolla!
Ylilihavat kadehtii kaunista susannaa. hävetkää edes !
Mitään kadehdittavaa ei tuossa naisessa ole!
Vanha Huora!
Suski on hot milf ja Miljonääri ! ja kateelliset kitisee :o)
Niinpä ! Mä ainakin haluisin olla suskin kaa silleen ihanasti..
Lähinnä lähtee laatta liikenteeseen...
YRJÖ!
Varaa aika psykiatrille - saat ehkä apua, tai sitten et?
Susannalla on ihania seksikkäitä videoita.
Läskivuoret kadehtii hottia suskia !
Näin on :D
Lättänaama, kun oikea kuvakulma on.
Teinin tasolla lapsinainen, ei aikuisen tasolla-minkähän näköinen pienine silmineen ja pikku suineen ja tekohiuksineen tuo friikki olisi ihan luomuna, ihan mummon nököinen,onkohan isätön kun miesten huomiota kerjää ihan säälittävällä lailla, ja piirteetkään kummoiset, tekotisseineen pikku hiiren peppuinen hiirulainen, mielen terveys häiriötä ja varmaan hyväski käytön uhrina ollut,käytös kertoaa vanhalla akalla kaiken,ei oo kasvanut isoksi.
Miten tosta vanhasta vosusta pitää niin paljon kirjoittaa .ÄLLÖTTÄÄ.
Voi kun näkis niitä suskin ihanii kuvii !
Maksamalla näkee.
Kammottava rynttänpyllä.
puljautukoon sp vaikka kuinka nuorten kanssa, kunhan ei syntiä tee tapaamisissa.
Suomen epäuskottavin transformer.
Lihava kade puhuu..
Noi kateelliset sais jo jättää susannan rauhaan. Tajuaisivat edes hävetä !
Jotenkin säälittävää kun ne suskia kadehtii. Ja se kaikki haukkuminen. Kateus on kova !!
Ylilihavat aina kadehtivat kaunista suskia.
En ole lihava enkä kadehdi. en myy itseäni rahasta, kunniallisella työllä elättänyt itseni ja lapset.
Mitä kadehtimiste teko tissitelineessä olisi. Vanhana esittelee visakonttoriaan julkisesti taitaapa värkki olla välineenä nuorten miesten patjana. Säälittävä olento, miten alas joku vajoaa rahanhimoissaan.
Ei ole painoa ja eikä tarvita olla tekotissitelineenä.
Ei kukaan ole kateellinen henkilölle joka harjoittaa tuollaista ammattia. Miten sillä on pokkaa liikkua ihmisten ilmoilla, kun kaikki ajattelee sen menetettyä mainetta ja ammattia.
Kade ? Mistä ? Teko sitä, teko tätä. Kallis maksullinen.
Harmi jun kirjoitustaito jäi alpakkaasteelle😔
No jos tuota rynttänpyllää joku kadehtii niin se on kyllä säälittävää.
Miksi kadehtia muovi akkaa, Kaikkea saa muovista, järkeä ei voi ostaa.
Susanna Penttilältä, 51, suhdepaljastus: tapailee useita 30 vuotta nuorempia miehiä
Järkyttävä tapaus. Näin käy kun ei ole huolehtinut ajallaan raha tulosta. Nyt joutuu myymään pornomateriaalia itsestään.
Miten voit äitinä tehdä tällaista pornoa, mitähän poikasikin ajattelee.
Näin naisena ihmettelen kuka oikein maksaa kun netti on täynnä kaikenlaista pornoa ilmaiseksi.
vauva.fi sivustolla on vaikka mitä puolesta ja vastaan kommentteja. Susanna halventaa naisia ja on sitä sun tätä... Susanna on 50+ ja tottakai se näkyy naamasta. 50+ naiSEKSI kroppa ok, vaikka ikä tietenkin näkyy myös siinä. Vaimoksi tai seurustelukumppaniksi häntä en ottaisi, koska itse haluan perheen ja lapsia. Netissä on yksi video mikä on vuotanut hänen OF tililtä missä hän sormettaa itseään ja kamera menee pariin otteeseen ihan pilluun kiinni. Kaunis pillu, häpyhuulet kuin ruusun terälehdet. Pientä karvan haituvaa häpykukkulalla, mutta aika lailla posliini. Kyllä nuolisin ja panisin ihan huolella Susannaa, koska olen tällä hetkellä poikamies. Jos taas joku setämies, jolla avioliitto sitä sun tätä ei tekisi samoin, niin täytyy olla 100% homo. Miksi naiset ei hyväksy Susannan touhuja, eihän se ole teiltä pois, ellei ukkonne tuhlaa yhteisiä rahojanne Susannan OF tilille. Nyt siellä on videoo kun joku tumma koripalloilija, nuori mies panee sitä isolla mulkulla ja spermat lentää kolme kertaa. Näin ainakin Susanna itse mainostaa videota ja kertoo ettei meinannut mahtua kunnolla kakkoseen. Ei näitä videoita paljoa vuoda nettiin, mutta onneksi muutamia on tarjolla. Summasummarum, Suski on aikuinen nainen jonka pääkoppa ja kroppa kestää tämän kaiken, niin ollaan onnellisia hänen puolestaan, kiitos
yleisurheilukentillä näkee parempaa tavaraa kuin s.p.
Ei kukaan täyspäinen ole Suskille kateellinen.
Mihin maailma on menossa ,ei minkäänlaista omaa arvoa anna itselle nämä työskentelijät.Puistattaa ihan kun ajattelee mitä joutuvat tekemään rahan himossa.
Hehhhee mistä pitäs olla kateellinen tekotissi telineelle, monta kiloa tekokarvaa kuontalossa, keko huulet tekokynnet , onko mitään aitoa, luonnoton muovi muija.
Kestääkö värkki nuorten miesten rynkytyksen, kohta puhkeaa kulahtanut tussu, onko työväline vakuutettu.
Entä jos tule okesnnus?
Hohhoijaa eipä ole ylipainoa, nolo muija jossa ei olemitään kadehtimista.
Ennen maa repee, kuin huora häpee.
Voi jestas, tuskin kukaan haluaisi olla tuon näköinen. Tissit riippuu napaan asti, ruma naama, tekotukkaa ja rumat jalat pattipolvineen.
Ja päässä viiraa, kun panettaa itseään nuorilla miehillä. Kuvittelee varmaan itsestään liikoja, mutta kyllähän tuon ikäiset panee, kun joku jakaa.
Susannahan on yksi niistä harvoista suomalaisista naisista Henny Harjusolan ja Sofia Belórfin lisäksi, joilla on sekä rinta- että peppuimplantit.
Onkos nuo kaksi muuta jo alkaneet tekemään modernia seksityötä?
Kyllä on.
Harmi kun aivo implantteja ei voi ostaa.
Suskilla sais olla oma TV ohjelma ! suski on ihana.
suskin kuuma milf-tv !!
Yhtä kuuma, kuin tulpaton mopo. pelkkä tekotissiteline ja monta kiloa tekokarvaa päässä.
Suski on uskomaton seksipommi! Kyllä niille kuville kuolaa sekä nuoret että vanhat. Olen saanut viettää ihania ja kuumia hetkiä of:ssä.
Näkiskö niitä suskin ihania kuvii jostain ilmaiseksi ?!
Susanna ei laita dil...oa kakkoseen, sinne menee vain aito tavara. Evoluutio on ihmeellistä, suurin osa ihmiskunnasta ulostaa kakkosesta eikä muuta. Tuosta paskasta sitten jengi maksanut vajaassa vuodessa puoli milliä. Ei voi kuin onnitella Susannaa loistavasta bisneksestä. Varjopuolena luonnollisesti se että maine hänellä mennyt lopullisesti eikä uskottavuudessakaan ole hurraamista. Ei kun lisää lihaa sitten ykköseen.
Onko suski ottanut OF:ssä kyrpää ja spermat kakkoseen?
Ei hänellä ole maine mennyt, ja hän on vasta rakentamassa uskottavuuttaan. Sinun mielipiteesi hänestä ei muuta sitä faktaa että hän on Suomen kuumin MILF!
Onneksi suurimmalla osalla ihmisistä se aito tavara tulee ulos kakkosesta. Näitä vinoutuneita löytyy yllättävän paljon, mitkä hämmentää sitä aitoa tavaraa kuin lapset leikkiessään.
Täytyy sanoa etten ymmärrä, että joku vielä maksaa moisten katselusta, tämän yhden hokijan mielipiteestä poikkean, että mielestäni Suski on ruma kasvoiltaan, hiirimäinen naama. Vartalohan on muokattu joka tavoin.
Nämä muokatut kuvat, ja mitä lehdistä on nähnyt ei kerro totuutta, mitä on luonnossa.
Niinkuin tämäkin Tiina Jylhä, naurettavaa muokata kuvissa itsensä 20-30v näköiseksi.
Taisi seiskassa olla joku aika sitten tuollainen muokattu kuva.
Kyllä!
Miksi suominaiset ei laihduta ? ?
Miksi pitäisi laihduttaa? Itse olen pitkä ja hoikka ollut aina, lihottanut olen ainakin 10v
itseäni herkkuja mättämällä, kiloakaan ei paino nouse. Muotoihin olen ihan tyytyväinen, raajoihin täytyisi saada lisää lihaa, lihaksista en välitä. Ei kaunista.
Joka puolella on laihdutusohjeita päivittäin, milloin lihotusohjeita edes yksi ilmestyisi, mutta ei kuntosaliohjeita, ei kiinnosta.
Ei ole vara laihtua, paino 51kg.
Ei tarvii laihduttaa kun ei ole liikaa painoa. Miksi miehet ei laihduta, ihramahaiset satojen kilojen rasvatankit arvostelee normaali painoisia naisia ja kittaavat kaljaa tynnyrikaupalla ja syövät itsensä hengiltä.
Varmasti 140cm🙄
Satojen kilojen, juupajoki! Yritä, lettutaikina ilmoittaa muuta kuin turhautumisesi verrareihisi. 2,64 yh lastasi hinkuu nurkassa kun odotat ex-mietäsi lätkimään. Aamulla uikutat "kuin se rakastaa minua..". , Uikuik! Painoprossa kohillaan😁
Älä ole varma. 174cm ja lihotus on pudottanut kilon painosta pois, että sillai.
No mitäpä muuta voi odottaa tumppuun vetävältä akne paholaiselta joka tuijottaa tahrimaansa kuvaa vanhasta elähtäneestä naisesta. No on se ehkä parememman näköinen kuin se isävainaa jota vetelee yöt.
On todella kaunis nainen, jos on hän, joka poseerasi alasti pornolehti Playboyssa. Wau!
Kyllä panettaa kun katson noita kuvia ja lisää vaan noita näkyviin 💪
Etkö saa koskaan mitään aitoa, kun kuvat panettaa?
Omituista.
Onhan se raakaa tuo touhu jos naiset ovat noin tyhmiä että maineensa menettävät niin ei voi olla järjen jättiläinen ,miksi noita ennen sanottiin.🤑.
Muokattuja kuvia ja filtteröityjä videoita. Livenä ryppyinen ja kuivat hamppuhiukset. Kun asioi hänen liikkeessään, niin näkee huimat eron liveSuski ja soneSuski.
Onko nämä Susanna Penttilää kauniiksi sanovat käyneet optikolla näöntarkastuksessa. Kannattaisi käydä.
Tai päänupin hoitoon suoraan, taitaa vika löytyä sieltä.
Just näin.olisit käynyt jne
Nätti on Susanna mutta mä tykkään bruneteista. Esim. Janni Hussi on nätti mutta sen vika on laihuus. Naisessa kun pitää olla muotoja. Susanna on muuten kaunis nimi.
Oli väärä Susanna. Tarkoitin Susanna Lainetta. Tuo Penttilä on tyhmä pornoämmä tekotisseiseen.
Kukaan nainen ei ole olemassa miehiä varten. Kaljamahat ei saa oikeaa muijaa, läähättävät kieli pitkällä muokattujen kuvien edessä.
Käykään hyvät ihmiset silmälääkärillä. Kuuluu Kela korvaukseen
Iltalehdessä juttua Wolt-kuskista ja siihen on linkitetty video toisesta tapauksesta kun joku teinityttö oli joutunut menemään isänsä kauppaan pakoon Wolt-kuskia. Nämä kaikki ovat tapahtuneet hienostoalueella eli kantakaupungissa.
Susanna on paitsi kaunis, myös rikas. Hänellä on oma yrityskin.
Ei tainnut pärjätä yritystoiminnalla, koska piti aloittaa modernina seksityöläisenä.
Toivottavasti Susanna videoissaan käyttää kumia, vaihtuu noi armeijapojat sen verta tiuhaan että joku herpes voisi tarttua.
Ja kranttu
Bisness kuin bisness.
Kaikki me joudumme myymään itseämme
Oma yritys haarakonttori, eli myy persettä rahasta.
Höpö höpö, ei ole paljoa kehumista....
Kylle herpes tarttuu vaihdevuotisiin siinä missä nuorempiinkin. Aika riskaapelia hommaa kun nuoret armeijapojat työntää juustoaan Susannaan
Viiskymppistä kauneutta 💞
Seksikäs pimu
Viisi kymppistä kauheutta, teko tissit, tekotukka, tekoperse. Ym. Kaikki tekohärpäkkeet.
Susanna ei halua nuoria kilpailijoita
https://youtu.be/O_NFWnoiSQo?si=E-71NZmro02MrIKY
Tavoitteena miljoona euroa ja sitten eläkkeelle
https://youtu.be/60LTi3tVALM?si=raGBydGqxjqvaTvN
Maksaako verot nästä tuloistaan.
Buahaaa.paras vitsi aikoihin.
Käveleekin kun mummo selkä kyyryssä.
Kuviin on turha luottaa.
Siemennystä vaille valmis eläkkeelle.
Kymmenen kilon tekotissit painaa selän kyyryyn. Kananjalat ei kannattele liika painoa. Surkea tapaus.
Liian isot tekotissit, kuivan kesän orava tikku jaloilla, hoipertelee korkeilla koroillaan.
Vaatteiden myynti ei kannata, mutta seksi kyllä
https://www.como.fi/uutiset/susanna-penttilan-firma-rysahti-tappiolle/
Ei taida olla enää aikaa (vai mielenkiintoa) vaatekaupan pyörittämiseen.
Susanna tietää, että raha ei haise
Maksaako verot karvakonttori visa tuotoista, joutuuko vouti takavarikoimaan karvakonttorin.
Rahalla vaan ei saa onnea. Rahaan rakastuneet pettyvät ajan kanssa elämäänsä. Eipä niin paljon rahaa löytyisi, että meikäläinen alentuisi tuollaiseen.
Ponttoonien tilavuus ... huoh.
Susanna ilman housuja 🤩
https://www.is.fi/tv-ja-elokuvat/art-2000010718122.html
Tiedoksi, tunnistin onlyfanssin Susannan liikenteessä valkoisen Porschen ratista. Oli kyllä huvittava näkö, kun Susannan nenä oli n. 5 senttiä ohjauspyörästä ja varmaan hädin tuskin näk iulos autosta. Varmaankin pari kolme ajotuntia oikean "asennon" löytämiseksi ei olisi pahitteeksi. Onhan hän siellä OF:ssä nopeastikin nuorten poikien kanssa löytänyt sen oikean asennon...
Ajoiko ilman silmälaseja
Paljon haukutaan mutta varmasti jokainen mies panis kun sais,vois tulla miehille pupu pöksyyn jos ilmestys ovelle!
Farmi Suomi valitettavasti paljastaa Susannan varsin riutuneen rungon. Tulisi itselle kyllä off-fiilis jos vamppi sattuisi soittamaan ovikelloani. Tuollaisen mummo-ikäisen miestennielijän saa kummasti sileäksi kun fotoshoppaa reilulla kädellä kuvat. Farmissa näin ei tehty, ja lopputulos Susannan suhteen, noh sanotaanko melkoisen paljastava. Kilometrit näkyy - ei voi kelloa kääntää taaksepäin.
Tottakait jo kilometrit näkyy naamassa, mutta kroppa on parempi, kuin monilla nuoremmilla. Nykyään hoikka ihminen on jo anorektinen tai kuihtunut, kun kehopositiivisuus kukoistaa ja lihavuus lisääntyy.
Monia hoikkia, urheilullisia ja luonnonkauniita naisia on Suomessa, joilla lisäksi vähintään ylempi korkeakoulututkinto eikä seksielämässäkään ole valittamista; ei kuitenkaan kävisi mielessäkään jakaa sitä muun maailman kanssa. Laatua et voi rahalla ostaa.
Aika moni oikea mies kiertää tuollaiset horot kaukaa. Ei nuo kulahtaneet blondit sytytä, eikä mitkään silikonipussit.
Onneksi on kymmenen kilon ponttoonit omasta takaa.
Ukot panee kaikkea mitä liikkuu, kanat, vuohet, kilipukit ja kaikki kelpaa kissasta ja koirasta lähtien.
Hävetti oikeesti kun farmissa keikisteli ja yritti pokata Pehtooria. Onneksi Pehtoori ei reagoinut mitenkään,, viisas mies kun on.
En ikinä on sen verta karmea nainen.
No ei varmasti joka miehelle tuollaiset kelpaa. Älä aliarvioi kaikkia miehiä.
Olen nyt pari kuukautta ollut hänen OF tilaajansa ja täytyy sanoa etten ole katunut hetkeäkään. Totta kait olen tumputtanut tuntikausia videoita ja kuvia katsellessa samalla unelmoiden fyysisestä kontaktista hänen kanssaan. Olen varma, että hän voisi saada hyvin asiakkaita ja rahaa livekeikkoja tekemällä. Ei se sen kummempaa ole kuin videoiden tekeminenkään.
Näyttää meikattuna hevoselta ja ilman meikkiä lehmältä. Peräkammarin pojat ja muut oman elämänsä sankarit maksaa hunajaa, että pääsee näkemään vähän silikonista pinkeitä tissejä. Voi elämä...
Mielestäni hiiren tai rotan naama. Miehille riittäisi, kun joku niille hankkisi silikonipussit vaikka joululahjaksi.
Ei voi kauniiksi sanoa parhaalla tahdollakaan.
Astuisin erittäin mielelläni.
Palstalaiset ei ole oikein ymmärtänyt milfiä.
Anna-Leena Härkönen on MILF.
No kaikki ei ole siellä sosiaalisessa mediassa mutta varmaankin sitten hot niistä jotka ovat siellä
Antakaa naisen tehdä työtään, koska näköjään on hyöty ja huvi kaikki samassa paketissa.
Penttilää arvostetaan ja on päässyt pornoammattinsa takia jokaiseen lehteen ja podcastiin ja televisioon ja tositv-ohjelmiin ja vaikka ja minne. Viimeisimpänä oli Sointu Borgin ja Janni Hussin podcastissa ja nuo naiset varmaankin ihailevat aivan sikana tuota elämäntyyliä kuten Hussi ihaili avoimessa suhteessa olevaa pariskuntaakin.
Naiset on nykyään taantuneet. Nuoret naiset etsivät itselleen provier-miestä eli haluavat palata siihen vanhaan kotirouva-aikakauteen. Monet ovat alkaneet harrastamaan maalilman vanhinta ammattia ja sitten jotkut taantuneet vielä kauemmaksi eli alkaneet pyllistelemään instassaan kuten lähisukulaisillamme apinoilla on tapana. Ja kaikki vain siksi että miehillä olisi kivaa ja vain ja ainoastaan miesten takia. Se on sitten toinen juttu jos naiset ovat laiskistuneet niin että eivät enää opiskele ja valitsevat tuollaisen, mistä tulee rahaa.
Ollaan oltu töissä nuoresta lähtien. Yhdessä maksettu talo, mökki ja autot.
Olisko aika taas muistaa lääkkeet!
Ettei tulisi niin levotonta juttua....
Siirtyi Only Fansiin jakamaan seksiä kun vaate firma ei tuota rahaa tarpeeksi. Saahan siitäkin rahaa reippaasti.
Ihan julkisesti kertoo kuinka paljon miehiä käy hänen sängyssään., kaikki on julkista.
Naama leikattu, rinta- ja peppuimplantit. Hiusten pidennykset, Tekokynnet, ripsien pidennykset. Sieltä täältä leikelty. Ei mitään aitoa ja vokottelee 20 vuotiaita. Vanhahko nainen, käyttäytyisi ikänsä mukaan. Oikea hottis, isoäidin iässä ja nuorten poikien kimpussa.
Jossain katselin tuon muijan kuvia ja totesin, että ilmeisesti on niin, että näillä naisilla on pahemman luokan sairaus korvien välissä, kun mitä kamalimman näköiseksi itseään muokkauttavat, niin omasta mielestään ovat sitten parhaimman näkösiä? No, hyvä kun ovat tyytyväisiä, itseään vartenhan nuo mainostavat noita leikkauksia ja "täydennyksiä" tekevänsä, niin miksi sitten tyrkyttävät itseään joka paikkaan?
Kaksi ääripäätä: parikymppiset ja nämä vanhat naiset. Huhhuh
Hitto kun olis komea ja hyvin varusteltu 20 vuotias stadin keskustasta, niin varmasti laittaisin hakemuksen päästäkseni nauttimaan Susannan vartalosta ja hänen eri aukoistaan.
Kohtahan Hussilla on vuoden päivät aikaa viettää "tyttöjen" iltoja. Tuossa iässä ja kohtuullisella ulkonäöllä voi saada yöksi väliaikaisia vieraita.
Akalla pitkät jonot on mukamas jonottomassa sen sänkyyn ja paskaa puhuu vanha akka.
Ei ole mikään vanha, vanha on 70v.Suski on upea ja hot puuma.
M 31v
Ihana Susanna ❤️ Kaunis, upea nainen
Ryppyinen vanha nainen. Kiirettä pitää että voi enää kuvillaan rahastaa. Kaula on jo tosi paha.
Kärsii kuulemma kuivuudesta myös. Trump tosin auttaa "drill baby drill"
No kaubeus on katsojan silmissä. Itsestäni on kaikkine lisukkeineen ja ikäänsä nähden suorastaan naisen urvikuva!
IRVI, ei "U"
Misähän haaraissa , pyörii nykyy suskin kk-maksu onlyfarssissa , koittanu possuu laittaa 1€ päivâs nii sais jonku kk katella ku suskia rakastellaan tunteella,😍
Lopettakaa se kadehtiminen ja kasvakaa aikuiseksi plösöt !
On se aika ronskia tavaraa näyttää kaikelle kansalle. Nyt kun osa filmeistä vuotanu yleisesti nähtäväksi, niin mahtaa Sussun tienestit pienentyä. Jotakin vikaa naisessa on, kasvot normi muttaa koko muu kroppa pintaverisuonten peitossa. Onkohan ihan terve. Lisäksi blosat tolkuttoman kokoiset muuhun kroppaan nähden. Yhdestä filmistä näki myös, että ikäistensä tavoin Sussu kärsii kuivuudesta. Lähikuvassa torttu huusi hoosiannaa ja liukastetta. Sanoisin noiden vuotaneiden filmien perusteella, että viimeisiä viedään. Valkoisella Taycanilla voi sitten ratsastaa auringonlaskuun kun nuoret pojat eivät enää viitsi.
Onkohan suomipoitsut jo saaneet tarpeekseen, kun sussu etsii tussunsa poraajia yökerhojen vessoista.
Nyt oli löytynyt joku eteläamerikkalainen ”adonis” viimeisimpään videoon.
Mitenkähän lenee sexiterveyden laita, kun ne kollit ilmeisesti paljaalla kairailee kyseistä tapausta.
Säälittävä ja yököttävä, aivoton ilmestys.
Ei tää suttuinen suttura välitä mitä levittää ja kelle.
Haastisten perusteella vaikuttaa olevan täys bimbo.
Rahastaa ainoalla kykenemällään tavalla , koska ”tykkää itsekkin sexistä”.
Maine on mennyt ja ihailijat löytyy keskenkasvuisista kiimaisista kolleista, joille nainen on vain silareilla varustettu panopuu.
Onnea valitsemallaan tiellä, joka on lyhyt ja jyrkkä, paluuta normaaliin ei enää ole,
Kukaan täyspäinen ei ole tuolle kuvotukselle kateellinen. Ajatelkaa kun joku turisti pyytää suomalaista h niin tämä muovihärpäke lähetetään paikalle. Ei s edes kauhusta.
Rumahan se on.
Sekä sisäisesti että ulkoisesti.
Tyrkkyjen pohjasakkaa, joka muuta väittää ei ymmärrä naisista mitään.
Mitähän suku, perhe ja läheiset tykkää milffin puuhista?
Ei mitään vikaa ole naisessa ja kaikilla naisilla on oma hintansa 😎.
Kyllä Susannalla on merkittävä vika ja se on päänupissa.
Jo nuorena tää tapaus oli ns helppo ja nyt keski-ikäisenä jo ihan tunnetusti nuoria miehiä saalistava ja heitä hyväksikäyttävä naikkonen.
Ymmärtämättömät , keskenkasvuiset miehet ei tajua, ettei tän naisen lakanoissa pyöriskely ole mikään meriitti.
Muija rahastaa suruttomasti akteillaan, mutta mitähän se maksaa toypojuilleen, tuskin maltaita.
Joku vielä kuvittelee, että joku nainen kadehtii tätä lorttoa—hyi satana!
Hallitus ajaa ihmisiä tekemään vaikka mitä.
T.valittajavassari.
Vanha kulahtanut nainen, joka mennyt kokonaan sekaisin. Kannattaisi käydä asiantuntijan juttusilla.
Mikähän se olis instanssi joka voisi julkisiin sexiakteihin hurahtanutta mummelia jeesata?
Suski ei ilmeisesti mistään tunnontuskista kärsi vaan levittelee koipiaan ihan innoissaan saamastaan huomiosta.
Ei tätä voi auttaa.
Vanha lortto
Ei ole.Anu Sinisalo on kauniimpi
Minulle pitäisi maksaa aika paljon että suostuisin katsomaan sitä alastomana, mutta makunsa kullakin.
Voi helttinen kun suskin pimppikuvst nyt vuoti julkisuuteen! Vai oliko ite vuodettu et sais julkisuutta lisää! Sellanen turha julkku tääkin rusina on!
Muori on jatkuva julkkistyrkky. Huhhuh!
sanovat että susannalla on lovi siellä ,mikä lie syylä kalu pannut !
Suskilla on ihanii ja kuumii videoita !!!
Voi taivas vanha luuhka, jakaa pillusnuorille miehille, kestääkö jätti ponttoonit rynkytystä, kohta pamahtavat tuhannen päreiksi.
Kuka haluaa maksaa tuon vanhan naisen panofilmeistä?
No ainakin perheeliset miehet, joilla on huono seksi elämä oman vaimonsa kanssa.
Näinpä.
Saattaa se huono elämä johtua miehestä itsestään. Puoliso ei ole sexi kone, jos joutuu tekemään yksin kaikki kotityöt, käymään töissä, blitaa lapset,ei jaksa enää olla lemmenkone.
Juuri noin. Ja normaali mies ei Suskin tapaisia ja näköisiä naisia edes vilkaise, kyllä ne sinne luonnonkauniisiin päin katselevat.
Vai että kaunein. Katsokaa kaulaa ja käsiä. Katsokaa huulia jotka piikin jälkiä täynnä. Katsokaa moniväristä kelmeää ihoa. Makunsa kullakin. Säkki päähän.
Linkki aloitukseen. https://www.is.fi/viihde/art-2000011772131.html
Miksi ylilihavat naiset aina kadehtii ja haukkuu suskia ??
Näetkö kirjoituksista ihmisten lihavuuden? Erehdyt pahasti, mutta ole luuloissasi onnellinen.
Jotkut aikuisviihdetähdet, tai Susannahan on pornotähti, ovat todella ilkeitä ihmisiä mutta Susanna on sellainen piiloilkeä, jos ymmärrätte mitä tarkoitetaan.
Mikähän on syy että loppujen lopuksi nämä naiset paljastuvat miesvihaajilksi. Monet heistä saattavat olla jopa lesboja.
Hmmm.....olisiko aika hankkia hyvät silmälasit - täysin sokeana ei ole mukavaa..
Jotkut ei tiedä sellaisesta kun filtteröinti mitään. Lienee samoja jotka luulee että kaikki tv-ohjelmat on suoria tai että jos mediassa on juttu jostain julkisuuden henkilöstä että tämä olisi aina rahapulassa sen jutun sinne antanut. Ne ei tiedä instoistakaan mitään eikä sitä että media ottaa instoista postauksia ja aivan ilman lupaa ja tekee niistä jutun.
Mikä on tuon naiset taiteilijanimi.
Kulahtanut mummeli
Loppuunajettu mummo.
Jos on Suomen kaunein, ei tarkoita mitään markkinoilla.
Eiks tän vanhan rusinan kandeis jo mennä komeron perukoille lopun ikää!
Dunja:
Susannalla kaunis vagina, joka kireänä pullottaa yli reunusten.
Susanna Penttilä sanoi jokin aika sitten Ilta-Sanomille:" Olen nainen, joka tykkää nuorista miehistä. Kun on tottunut ajamaan tuliterällä ja sporttisella Ferrarilla, olisi todella iso kynnys siirtyä omaa vuosimalliani olevaan Toyotaan, Penttilä antaa esimerkin.
Tykkään kauniista nuorista miehistä, joilla on hyvä luonne ja käytöstavat. Olen mielestäni itse herttainen ja pidän miehistä, jotka ovat samalla tavalla kilttejä, hän kuvailee miesmakuaan." Fakta on se että Suomessa ei ole kuin yksi aikuisviihdetähti joka ajelee Ferrareilla ja se on Mr Lothar, Penttilä voi vain haaveilla Ferrarista.
Mahtavaa kun nykyään saa olla ihan rehelliseti huora. Voi lapsikin sanoa koulussa, että rahaa on, äiti myy persettä !
viekää se lehmä teurastamolle ! ei näytä olevan mitään häpyä rahasta tehdään mitä vain ållöttävä emakko !
No jopas on törkeetä tekstiä todellakin.
Ferrarista kaukana,kana
Jopa Yle teki jutun Susannasta
"Onlyfans-sisällöntuottaja Susanna Penttilä ajaa ympäri Suomea seksibussilla, jonka kyytiin on hänen mukaansa hakenut yli 2 000 nuorta miestä:
Olisiko Susannan tuttavapiirissä meikkitaiteilijoita?
vastenmielinen harppu..
Hänen lapsensa tekee itsarin häpeästä.
Itsemurhan tekee hänen lapsensa
Voi miten lapsi tulee kärsimään tuskasta ja häpeästä.Ei vissiin aatellu sitä.Itsekäs p....
Hänen lapsi valitettavasti kärsii ja on häpeissään äitinsä julkisesta huoraamisesta..
No, taitaa olla aika kallis ja tasokas koulu,johon äippä on Dommensa saanut! Ja rahaa varmaan saa aina äitykältä kun haluaa. Kaikkihan ei osaa hävetä ollenkaan, ei ainakaan Susanna, ehkä se raha rauhoittaa poikaakin? Kohta kuskiksi bussiin?
Se on ainakin takuuvarmaa ettei kukaan suomalainen ota häntä vaimokseen. Korkeintaan joku ulkomaanelävä joka ei osaa lukea. No ikääkin naisella jo alkaa olla joten tuskin muutenkaan kuuminta hottia millään normimarkkinoilla. Ikuisesti kulkee leima otsassa.
Ei ne miljoonat pankkitilillä auta yhtään kun jokainen tietää miten ne on hankittu.
Käykää tytöt koulua niin ei tarvi vanhana ämmänä ryhtyä näin epätoivoisiin tekoihin.
huora inhottava olento utareet kuin lehmällä ! suomalaisilla naisilla ei ole mitään häpyä rahasta tehdään mitä vain oksettaa !!!
Huhuu vanha huuhkaja, nuoret jannut jyystää kuin viimestä päivää. Kehuu iso vehkeistä nylkyttäjää. Etovaa miten alas voi vajota. Eikä päässä lle mitään muuta kuin jyystävät juipit. Hyi sentään. Maksaako veroja tuloistaan, saako vero vähennystä oman työkalun käytöstä. Onko terveys tarkastukset, ettei taudit leviä.
Kiinostaa kovasti kekkä nää nuoret artistit oli kellä oli anaconda housussa? Tässä iässä täytyy tyytyä vain katselemaan, mutta voisi niitä katsella esiintymässä ja kuvitella... Sulaa se sokeri vanhankin suussa!
Kukaan ei vajoa yhtä alas, kuin koko kaupungin polkema yhteinen mopo.
Susanna harrastaa extreme urheilua. Soutaa apulaisen kanssa järven selälle kivireppu selässään ja sukeltaa. Jos yrittää tulla pinnalle tai takaisin veneeseen apuri lyö airolla kupoliin.
Mielisairaalaan joutuu kun törkeä sirkus loppuu. Rahasta myynyt aivan kaiken.
Liekö poikansa saanut taudin äidiltään ?
Suskilta on tosiaankin kirja ilmestynyt. Kertoo siinä kenen kaikkien kanssa on pannut ja keiltä on milloin mikin taudin saanut.
Joutunu saikulle liian rankan session jälkeen. Ilkeää vielä kehua. Kestääkö koko kylän yhteinen mopo jatkuvaa rynkytystä, taitaa osat hajota lopullisesti.
Hyi zentään mikä vosu. Kehuu miesten vehkeitä. Taitaa olla vakava sexi riippuvuus. Etovaa tekstiä jota päästää suustaan. Eikä osaa edes hävetä.
Täytyy olla todella epätoivoinen mies joka kepilläkään koskee noin kammottavan näköiseen naiseen. Ihmisessä ei ole yhtään kaunista kohtaa.
Ihmettelen miten se itsekään pystyy katsomaan itseään peilistä.
Vanha rupsahtanut akka joka ei ole edes nuorena ollut kaunis. Maailman vanhimman ammatin omaavat henkilöt eivät koskaan ole mitään kaunottaria.
Kannattaa tekemisissä olleiden mahdollisimman pikaisesti käydä sukupuolitauti testeissä,eipä ainakaan tietämättään levitä veneerisiä tauteja.
Kulahtanut mälliämpäri.
Varmaan suht helppoa keksiä ketkä kumppanit ovat.. mielestäni ok tehdä mitä haluaa, mutta kirja...
On kyllä ihme ettei mikään taho puutu tuon naisen toimintaan. Järkyttävä esimerkki ihan kaikille.
Iltalehdetkin mainostaa tuota jatkuvasti.
Jos Penttilä on noin seksin perään ja tuntuu käyvän ylikierroksilla asian suhteen, se on hänen elämänsä. Loppupeleissä kuitenkin on jonkinlainen tunnevajaus..
Mene ja pane
Ennen maa repee kuin xxxxx häpee! Vanha kansa oli oikeassa.
Itse en ainakaan kaksikymppisenä haaveillut yli 50 v. naisesta, mutta näköjään mieltymyksiä on niin monia.
Pieni suu,terävät tihrusilmät,nenä papukaijan nokka ei muumit laaksosss mummolla,isoteko hiusperuukki luomuna kukaan tuntisi,alaosastokin vaihdevuotinen sahara saahan liukkaria...
Ruma noita-akka
hyi kamala
Aikamoista juttua minkälaisia tyyppejä pyörii hevostalleilla ja puskissa siinä ympäristössä. Miksei täällä ole yhtää kommenttia aiheesta? Miksi Seiskan Ylimutka joka on sekä ratsastus- että ravi-immeisiä, ei ole tehnyt juttua ollenkaan?
Ehkä just siksi ei, liian läheisiä? Mikä tekee siitä hevosharrastuksesta noin kiimaisia pappoja vetävän?
Ihan on sammakon näköinen !
No no nyt sentään. On muuten kaunis ja siro nainen ikäisekseen.
Eikö se ole jo gilf osastoa?
Miehet nauttii, kun saavat vierasta polkaista.
Joko aloittaja tahallaan provosoi tuolla tyyllillään, kun tietää että 99,8% miehistä pitää kyseistä harakkaa lähinnä kammottavana ja ikäistään paljon vanhemmalta - ihan karmea tapaus.
Tai on sitten peräkammarista herättyään tullut todella siihen tulokseen, että tuo ämmä on "hot" ym ym.
Kannattaa mennä puhumaan jonkun ammattilaisen kanssa, lääkkeet voivat auttaa harhoihin?
Penttilä on vk-teline.
Aikuisten oikeesti! Hetken hurmio voi olla loppuelämän turmio,kannattaa todella harkita mihin mätiämpäriin kastaa kortensa...mm tippuri ja muut seksi taudit lisääntyvät väestössä tätä nykyä nopeasti ja paljon.!!!