Aika hiljaista ollut jo useamman vuoden ja taitaa tämä vuosi mennä samaan kategoriaan.
Saako Aisala naista tänäkään vuonna?
Anonyymi-ap
39385
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 39
Vanhimmat
Serla-touhuja ja äitien kanssa saunaan? 🤣🤣🤣
Onko sillä useampi äiti?
Ihan uutta, että Latvalalla olisi monta äitiä?
Aloittajalle ihan tiedoksi, Aisalasta en tiedä, mutta Latvalalla on ollut nainen jo pitkään.
Aisala ❤️ Asal
Tuskin on koskaan puutteessa elänyt, ja on sen verran fiksu, ettei yksityisasioistaan huutele uteliaiden ruodittaviksi.
Esiintyi mielellään Maisan kanssa ja muidenkin kanssa Maisan jälkeen.
Ehkä maalle on hankala saada sopivaa naista seuraksi.
Varmasti taas "Todella kaunis ja luonnollinen." Näinhän tämä sanonta on aina toistunut täällä.
Mikähän siinä on, kun Latvala kuitenkin on melkoinen julkisuuden henkilö, niin koskaan eivät papparazit onnistu kuvaamaan näitä "todella kauniita"?
Lukkojen takanako sitä kulloistakin naista pidetään? Vai onko sitä edes?
Häpeääkö Latvala jotenkin naisystäviään, tai seurustelukumppaniaan, eikä siksi kehtaa esiintyä missään hänen kanssaan?
Vai onko ukko kaapissa kuitenkin, kun ei näistä näy eikä kuulu??
Jos kuuluu ja näkyy niin haukutaan jos ei näy ei kuulu haukutaan et onko kaapissa kuitenkin 👹
Häpeää edelleen sortumistaan Torpan pompotettavaksi.
Kyllä siinä Serlaa käsihommissa kuluu, jos vuositolkulla häpeää. Tosin eipä taida jonoksi asti naisia muutenkaan olla. 🤣🤣🤣🤣
Maisa julkkistyrkkynä nautti, kun sai parempaa julkisuutta J-M:n kustannuksella. Yritti vielä pällistellä julkisuudessa, kun alkoi olla salasuhteensa kanssa, mutta mediat loppuen lopuksi lemppasi sen ulos julkisuudesta, kun sitten paljastui sen sekoiluita ja kun haukkui Latvalaa julkisesti. Latvala tuskin edes halusi olla julkisuudessa Maisan kanssa ollessaan, Maisa sitä halusi. Latvala otti opikseen, eikä tuo enää henk.kohtaista elämäänsä julkisuuteen.
Kun niitä naisia ei hänellä ole, niin niitä ei sitten ole. Turha selitellä mitään muuta.
Sinä tuskin tiedät Latvalan naisasioista yhtään mitään. Latvala oppi kerrasta, ettei naisia kannata tuoda julkisuuteen.
Ei ainakaan tuollaista epärehellistä kiertopalkintoa!
Latvala on suuri kuuluisuus, kyllä hänen naisensa olisivat paparazzit nähneet jos niitä olisi. Ei tarvitse erikseen tuoda julkkisuuteen. Nähtiinhän hänet kauniin kokinkin kanssa ravintolassa ja ajelulla. Mitäs kaikkia muita niitä Maisan jälkeen on ollutkaan, ja menneet ovat.
Oliko peräti Oulusta pidempi seurustelusuhde, ja Maisan jälkeen sekin. Kihlauksen erosta viisi vuotta, mies keski-iässä, joten ei ihme jos yleisöä kiinnostaa.
Turha on enää Maisaa syyttää, ja yhtä turhaa kiukutella kommentoijille.
Mikä pakkomielle joillekin täälläkin kirjoittaville on Latvalan parisuhdeasiat. Se seurustelee tai ei seurustele. Piste.
Moikkuli Maiski.
Jari-Matti kaasuttaa luxuksensa kanssa kauas sinusta ja naisia piisaa menestyjällä...
Äitee ei lasketa! Muita naisia ei ole näkynyt.
Sofia sopisi Latvalalle oikein hyvin, hän kun niin haluaa pröystäillä kaikella luksuksella.
Kaiken kiiltävän perään kuin harakka, viis siitä millainen mies sitä tarjoaa. Löytyy ne silikonirinnat, ja silikonipersuskin, niistähän se Latvala tykkää.
Maiski hei, JarisMatti kaasuttaa sinusta kauas, olet menettänyt pelin.
Ei ole nyt ketään Maiskia palstoilla, mutta jatketaan.
Sieppi voisi myös tulla uudelleen kyseeseen, sitähän Latvala jo aiemmin lämmitteli. Silikonit on, ja isot, samoin turpeat ankkahuulet. Hän myös kovin kaiken kalliin lumoissa millä vaan voi leuhkia.
Toki sinäkin Latvalan uskollinen palvoja voit yrittää, mutta ehkä kannattaa ensin hankkia ne silikonit. Luksustavarat, kalliit hotellit, ja ulkomaan matkat sinua kovin ainakin kiehtovat. Yritystä nyt!
Näiden Unelmien Prinssien kanssa kannattaa muistaa, että se unelma voi särkyä kuin saippuakupla siellä tosielämässä. Unelmien Prinssi paljastuukin pelkäksi sammakoksi vaikka kuinka sitä suutelet.
20:40 Sullekko Latvalan pitäisi naisensa esitellä? Sofiaa Latvala ei huolisi unissaankaan.
Latvalalla kyllä naisia riittää, eikä ne paparazzit sentään ulkomailla perässä hiihtele. Tosin Suomessakin Latvalalla ollut nainen.
Latvala on tyytyväinen, kun pääsi golddigger-Maisasta eroon. Nykyinen uskonsa teki Latvalalle palveluksen.
Uskonsa? Onko Latvala uskossa?
Mutta oletko tosissasi, että Latvala kaikki nämä viisi vuotta olisi vetänyt ns. kuivat, vaikka niitä naisia on ollut ja mennyt Maisan jälkeen?
Mieti miksi niitä on ollut ja mennyt? Mieti miksi niitä naisia on ollut ja mennyt ennen Maisaakin?
Vielä ei ole löytynyt äidille mieluista miniä kokelasta.
Flap flap flap flap.. Aahhhh.. Missä Serla? 🤣🤣🤣 Aisa saa varmaan jo tukkualennusta Serlalta. 🤣🤣🤣
Latvala on naisensa jo löytänyt, saattaa tosin olla, että vaihtaa vielä parempaan!
Tuo on sitä sinun toiveajattelua. Sitä, että hän olisi löytänyt ketään vierelleen.
On löytänyt juu. Harvemman keski-ikäisen kaljuuntuvan ukon kohdalla "naisekseen" kutsutaan ukon äitiä. 🤣🤣🤣
Eikös hän seurustele sen Asalin kanssa? Näin olen käsittänyt.
Ovatko Asalin kanssa vielä kimpassa vai?? Siinä oli ainakin suhteen toinen osapuoli miehekäs.
Ei varmaan, kuten et sinäkään! 😆
Suurin osa maailman miehistä saa näistä useammin kuin Aisala. 🤣🤣
"saa näistä"? Mitä saa näistä? Oletko sä ihan sekaisin " näistä"?
Sekaisin on tämäkin sutenööri huumeet sen tekevät
Siis täh? Onko Aisa jossain huumehommissa mukana??
Aisa tällä viikolla kolme kertaa selässä... NOT! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣