Mikkelin tori

Ensin annettiin torille lupa lasikopille jota ei pidetä auki poies sitä ei saa kukkaan. Nyt on kahvila laitettu kiinni ja kaikki roina levitetty ympäriinsä. Jos toiminta loppuu niin voiskohan nuo toimittaa pois. Kuka vastaa torista jääkö kustannukset kaapunnin niskaan.
3275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis myydäänkö siellä kukkaa? Paljon maksaa ja onko miten hyvää?

Äänestä

Puhutko Curry Timesta vai mistä?

Äänestä
  • Minusta nää riisinkeittäjät mikä on sillon tällöin auki voisi suksia vittun torilta! Kulutaa meijän veroeuroja.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ensin annettiin torille lupa lasikopille jota ei pidetä auki poies sitä ei saa kukkaan. Nyt on kahvila laitettu kiinni ja kaikki roina levitetty ympäriinsä. Jos toiminta loppuu niin voiskohan nuo toimittaa pois. Kuka vastaa torista jääkö kustannukset kaapunnin niskaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu