Warkaus lehti uutiset vähissä

Tsuparin roskis isokin uutinen
Onko seuraavana jonkun päättäjät wc-pönttö?
3123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tässä käyn aamukakalla

Äänestä
  • Katso kuvat ennen ja jälkeen aamiainen ja sen jälkeen

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Katso kuvat ennen ja jälkeen aamiainen ja sen jälkeen

    Warkaus lehti lukijat haluaa tietää kuuluuko wc-pöntöstä loiskahdus

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tsuparin roskis isokin uutinen
Onko seuraavana jonkun päättäjät wc-pönttö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu