Kuvittelin kaikkea negaa että sulta on

Mutta vain hetken. Vuorokauden verran. Sehän vasta typerää on kun ei näistä koskaan saa tietää keneltä on ja kenelle. Turha omia mitään negaa täältä. Olin jotenkin alamaissa ja hölmö.
17388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Valehtelet

Äänestä
  • En valehtele. Sinä et taida olla se jonka Iääkkeet toimii nyt?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    En valehtele. Sinä et taida olla se jonka Iääkkeet toimii nyt?

    Minä olen se. Entä kuka sinä olet? Negaa olen vastikään kirjoitellut, mutta ei mitään haukkumista tai henkilökohtaisuuksiin menevää. Sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Minä olen se. Entä kuka sinä olet? Negaa olen vastikään kirjoitellut, mutta ei mitään haukkumista tai henkilökohtaisuuksiin menevää. Sivusta

    En oikeasti ajatellut että se olit sinä. Oli vaan vinkki tuolle toiselle että kirjoittaa sekavia hän.

    Äänestä

Hyvä, koska mitään negaa en ole täällä(kään) postannut.

Äänestä
  • Tiedän sen ettei hänkään. Joskus vaan on siten alamaissa että imee kaiken itseensä.

    Äänestä

Palsta kiinni viikoksi niin johan helpottaa.

Äänestä
  • Olen tosi paljon vähentänyt. Eka kerta tänään nyt klo 20. Enkä ole kauaa. Olen lähdössä pian.

    Äänestä

Niin kai.

Mutta aikaa on mennyt eteenpäin, ja olet ollut naimisissakin.

Kai sinulla on ollut jonkinlainen oma perhekkin.

Tämä ei ollut minun tavoitteeni enää asuessani täällä.

Olisin hakenut seurustelukumppania vielä itse selvinneenä menneistä vuosista(kauheistakin)

mutta toinen olikin vain täysin eri mieltä.

Sitten koko asiasta.

Ehkä hän ei todella ollut (kaan) etsimässö mitään vakavaa, mutta minä ihastuin hänessä oikeastaan kaikkeen.

Nyt on vuosia ,-jos kymmeniäkin., mennyt jo eteenpäin, eikä kukaan sen ajan ihmisistä tunnu saavan/etsivän tai enää edes sinänsä tekevänsä mitään.

En ole masentunut, on vain aika vaihtaa paikkakuntaa, ja pysyä siellä.

Siellä en ole tuhoon tuomittu.

Äänestä
  • En ole koskaan ollut naimisissa. Avoliitossa olen ollut.

    Äänestä

En kyllä oo mitään negaa kirjottanut .
Hukkaa menee aika täällä.

Äänestä
  • Niin meneekin. Mutta rakkaushuipussa tästä sai jotain. En osaa selittää.

    Äänestä

epäilyn ymmärrän mutta tuo varmuutesi hirvittää, se yleensä ajan mittaan katoaa kaikilta

Äänestä
  • Liikeniskö mitään kivaa sanottavaa mulle

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Liikeniskö mitään kivaa sanottavaa mulle

    Eikö tuo kommentti ollut tarkoitettu mulle aloittajalle eikä sulle?

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Liikeniskö mitään kivaa sanottavaa mulle

    Muuta normaalisti tänne kirjoitellutkaan kuin kivoja. ap

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Liikeniskö mitään kivaa sanottavaa mulle

    Hauskaa viikonloppua.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mutta vain hetken. Vuorokauden verran. Sehän vasta typerää on kun ei näistä koskaan saa tietää keneltä on ja kenelle. Turha omia mitään negaa täältä. Olin jotenkin alamaissa ja hölmö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu