Sillä tavalla että tiskipöydän ääressä olet huokaillut, että voi kun olisit valinnut minut. Tai ehkä vähän väärä asetelma kun emme päässeet millään tavalla alkuun kunnolla, mutta kuitenkin, oletko jatkuvasti miettinyt miltä tuntuisi olla minun kanssa suhteessa?
Oletko ikävöinyt minua avioliitossasi?
Anonyymi-ap
23462
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Tietysti olen miettinyt. Olisihan hienoa elää Hollywoodissa miljonääri elämää.
Aivan. Se on kovin erilaista kuin nykyinen meininki.
Jos tapaisitte,olisiko pelkoa vielä syttyä jotain välillenne?
Uuh... Parempi etten vastaa.
En usko hän sen verran vanhempi kunin minä.
😉🔥
Hän on kyllä sellainen paketti että uuhh...
Niin on mieskin
Mutta jos paremmassa kunnossa?
Onhan hän. Vatsa kuin pyykkilauta ja silmät kuin aava meri. Aah. Kuitenkin sellainen poikamainen mutta miehekäs. Tuhannet ehkä miljoonat naiset ihastelee häntä. 188cm ja 47 vuotta.
Ei sitä pyykkilautaa edes täällä maalla nykyisin enää käytetä, eli ihan tarpeeton. Kannattaisi sisäisiä vatsalihaksia enemmän treenata. Vaikka mitaleita sixpäkistä on saanut on vatsalihakset monesti rempallaan.
Unohda elämä, kun et halua.
Niin no ei hän mikään bodari ole silleesti sopivasti lihaksikas.
Herää harhoistasi.
En vietä aikaa tiskipöydän ääressä.
Kyllä nyt joku pitää itseään todella suuressa arvossa 😆
Toki, kun otan pulloharjan ja alan oikein kunnolla rassaamaan pulloa puhtaaksi, kirvoittaahan se muistoja. Vaikka, alkuunhan me ei päästy kunnolla oikein koskaan, minulla on vieläkin ongelmia ennenaikaisen siemensyöksyn kanssa.
Kokaiinia lääkkeeksi, sanoi Jack Nicholson ;).
Niin, kyllähän tämä viesti saattoi minullekin olla. Tai ainakin liippaa aika läheltä. Pakkohan se on tunnustaa, että joskus heikkona hetkenä sitä miettii mitä jos olosuhteet olisi olleet toiset ja meille suotuisammat... Siinä tiskatessa tai muuta puuhatessa saattaa haikeus iskeä ja kyyneleet saattaa tulla silmiin... Mutta mutta, rohkeus puuttui meiltä muuttaa tilannetta, joten itkut ei auta.
Tämä eräältä Naiselta sille tietylle miehelle 🔥🔥❤️
(ja kyllähän se tiskirätti pysyy miehenkin kädessä, joten aloittajan viestistä ei käyny ilmi kuka kaipaa ketä) 🙃
Niin. Olosuhteet olivat erittäin huonot kyllä.
Ei onneks mitään muistoa joka muistuttaisi pulloharjasta ja pullon rassauksista eikä tulossa.
Kuitenkin rakas kommentoi.
En mennyt koskaan naimisiin - onneksi.