Gpiste ei anna

Anonyymi-ap

Olisko kellään neuvoja gpisteen etsimiseen?
Oon 28v nainen jolla on vittumainen g piste.
Alkaa turhauttaa ku naidessa ja runkatessa pääsee siihen rajalle ja sit tuo perhana nauraa paskasesti ja poistuu jättäen meikä mattopiiskan makaamaan tyhjänpanttina.
Klitoriksen kanssa ei mitään ongelmaa ja kyllä tuo g piste näyttää kanssa toimivan mut on näemmä vaan harvinaisen pirullinen tapaus.
Parit kerrat saanut aivan järjettömän orkun g pisteen kautta mut siihen on kyllä saanu nähdä ns vahingossa työtä.. Ja sitkun siihen alkaa näkee työtä, ei tule. Ja jos ei näe sitä työtä, ei tule. Perkele.
Help.
Olis kiva tullakin..

1

844

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Niin että vahingossa olet muutaman kerran saanut orkun. Kuulostaa että orkku on sinulle pakkomielle.
      Jospa vaan rentoudut ja nautit siitä seksistä ilman pakonomaista orkun metsästystä. Kyllä se rakastelu on ihan mukavaa puuhaa ilman sitä orkkuakin, älä väkisin siihen tähtää. Ota silti rennosti vaikka huomaat huipun lähestyvän. Aika usein väkisin yrittämällä jännittää paikkoja liikaa ja tunto katoaa.
      Rennosti vaan ilman paineita nauttien niin voit onnistua ihan vaan sattumalta ja opit jatkossa olemaan liikaa yrittämättä. Olette naiset kaikki niin erilaisia, muutama saanut orkun vaikken ole kuin rintoja pidellyt tovin.

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi

      että tein pahaa sulle. En ole täysijärkinen.
      Ikävä
      171
      1559
    2. Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä

      Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa
      Ikävä
      336
      1166
    3. Milloin olet viimeksi ollut hänen..

      Lähettyvillä??
      Ikävä
      50
      1004
    4. Tappio Rydmanille

      Ei pystynyt Wille saamaan tahtonsa läpi. https://www.hs.fi/politiikka/art-2000012093775.html
      Perussuomalaiset
      187
      878
    5. Milloin näit kaivattusi viimeksi?

      Mitä olisit halunnut tehdä tai sanoa hänelle?
      Ikävä
      39
      769
    6. Missä tapasit kaivattusi

      ensimmäisen kerran?
      Ikävä
      49
      740
    7. 60
      668
    8. Sometähti villisika-Seppo on kuollut

      Suomussalmella lemmikki­eläimeksi virallisesti hyväksytty villisika Seppo on kuollut. https://yle.fi/a/74-20232445
      Suomussalmi
      32
      630
    9. Aattelin nainen

      Jos oppisin puhumaan. Rehellisesti, rennosti ja hetkessä.
      Ikävä
      119
      624
    10. J-mies, miten voit olla niin varma siitä

      että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp
      Ikävä
      77
      568
    Aihe