Mikä sairaus Mörkillä

Catherine ja Charles ovat molemmat toipumassa kirurgisesta operaatiossa. Ihmiset ovat huolestuneita ja nämä saavat tervehdyksiä julkkiksilta ja valtaapitäviltä. Mörkin on otettava prami taas haltuunsa ja parhaiten se onnistuu, kun Harry saa sen maksetun palkinnon, jossa hänet kruunataan legendaariseksi lentäjäksi. Pyörtyykö Murkina Travoltan käsivarsille Dianan mustan juhlapuvun kopiossa niin, että Dianan kaulassaan pitämä helminauha purkautuu lattialle? Se olisi dramaattista ja salamavalot välkkyisi!
32614
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 32

Vanhimmat

Lapsi oli kuulemma unwell. SIksi Mark ei ollut kemuissa mukana.

Äänestä

Oli niin kateellinen kun Harry oli valokeilassa eikä hän että jätti tilaisuuden väliin.

Äänestä
  • Just näin. Ei ole lapset ennenkään olleet esteenä muutaman viikon tai päivän poissaololle saati nyt muutaman tunnin. Eikös Murkin mamma asu heillä ja olisi voinut sen aikaa mukuloita vahtia. Eli se ei ole syy murkin poissaoloon palkintojuhlista vaan syy on huonot välit/ kateus/ ei kestä sitä, ettei itse saa olla ykkösenä huomiossa. Nämä tyypit on näin sairaita, ja kuvitelkaa, kun tuommoinen asuisi kotonanne.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Just näin. Ei ole lapset ennenkään olleet esteenä muutaman viikon tai päivän poissaololle saati nyt muutaman tunnin. Eikös Murkin mamma asu heillä ja olisi voinut sen aikaa mukuloita vahtia. Eli se ei ole syy murkin poissaoloon palkintojuhlista vaan syy on huonot välit/ kateus/ ei kestä sitä, ettei itse saa olla ykkösenä huomiossa. Nämä tyypit on näin sairaita, ja kuvitelkaa, kun tuommoinen asuisi kotonanne.

    Ai jumalauta näitä juttuja , ei voi kun nauraa

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ai jumalauta näitä juttuja , ei voi kun nauraa

    Ei sua naurata, vaan oot Meganin fani, joka kirjoittelee työkseen memeä ylistäviä ja kuninkaallisia alistavia juttuja.

    Äänestä

Avion juhlissa puhuivat, että asuvat erillään. Hartsalla ei ollut sormusta.

Äänestä
  • Mutta Meghan haluaa pitää kulissit pystyssä, koska kuninkaallinen suhde ja kytkös takaa hänelle varman huomion ja toimeentulon jatkoa ajatellen. Kiristää jollain, varmasti lapsilla, Harrya, ettei ressukka pääse irrottautumaan. Narskuavioliitot eivät ole onnellisia, vaan nimenomaan tuollaista imelää esitystä ulospäin ja yhtäkkiä kaikki sitten romahtaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Mutta Meghan haluaa pitää kulissit pystyssä, koska kuninkaallinen suhde ja kytkös takaa hänelle varman huomion ja toimeentulon jatkoa ajatellen. Kiristää jollain, varmasti lapsilla, Harrya, ettei ressukka pääse irrottautumaan. Narskuavioliitot eivät ole onnellisia, vaan nimenomaan tuollaista imelää esitystä ulospäin ja yhtäkkiä kaikki sitten romahtaa.

    Murkomaani kirjoittaa varmaan kirjan avioliitosta Harryn kanssa, missä valkopesee itsensä kaikesta.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Murkomaani kirjoittaa varmaan kirjan avioliitosta Harryn kanssa, missä valkopesee itsensä kaikesta.

    Kirjalla varmasti kiristää lasten lisäksi, kun Harry yrittää lähteä suhteesta.

    Äänestä

Mikä järki on kirjoitella omia mielikuvia ?

Äänestä
  • Ei nämä ole mielikuvia ollenkaan. Murklen narsistinen käytös on tunnistettu laajasti vuosien varrella monelta taholta, voit lukea loput hänestä psyk. oppikirjoista. Jo hänen ulkoinen olemus kielii omahyväisestä ja minäkeskeisestä ja pahasta ihmisestä, vaikka esittää hyväntekijää.

    Äänestä

Ei niinkään huolissaan , mistään vakavasta ei ilmeisesti ole kyse ,
Sairaalassa olo aika on aina pidempi kun on kuninkaalinen , sehän sopii
Sairauslomat pidetään pitkinä heille
Kuninkaallinen perhe on vieraillut aiemmin yksityissairaalassa , joka on yksi Lontoon poliittisen eliitin ja Hollywood-julkkisten suosituimmista terveydenhuoltolaitoksista myös puitteet täytyy olla hienointa
Tuolla salaillulla haetaan suosiota ylöspäin
Mikä onkin ollut alhaisin ikinä
Keinonsa ja huomion hakuisuus huipussaan

Äänestä
  • Kuninkaallisethan ne tarvitseekin hakea huomiota 😄😄

    Äänestä

Lapsi sitten parani supernopeasti kun vanhemmat ehtivät Jamaikalle taas lomailemaan ja Bob marley leffan ensi-iltaan.

Äänestä
  • En ymmärrä, miten Harry on noin tyhmä, että kuljettaa tuota huomionhakuista naista mukanaan. Tuo nainenhan on aivan kyltymätön huomiosta. En ikinä ole nähnyt samanlaista tyrkkyä, vaikka julkkiksia olen seurannutkin.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    En ymmärrä, miten Harry on noin tyhmä, että kuljettaa tuota huomionhakuista naista mukanaan. Tuo nainenhan on aivan kyltymätön huomiosta. En ikinä ole nähnyt samanlaista tyrkkyä, vaikka julkkiksia olen seurannutkin.

    Eiköhän se ole toisinpäin. Eihän Harrysta ole mihinkään. Ei mitään ammattia eikä tulevaisuuden suuntaa. Meghan vetää perässään tätä saamatonta typerystä ja yrittää kaikin tavoin hankkia hänelle verkostoa ja työpaikkaa tulevaisuutta varten.
    Vaan kun se mies ei osaa muuta kuin kätellä kansalaisia ja puhua palturia. On tainnut Meghan moneen kertaan katua naimisiin menoaan taivaanrannan maalarin kanssa.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Eiköhän se ole toisinpäin. Eihän Harrysta ole mihinkään. Ei mitään ammattia eikä tulevaisuuden suuntaa. Meghan vetää perässään tätä saamatonta typerystä ja yrittää kaikin tavoin hankkia hänelle verkostoa ja työpaikkaa tulevaisuutta varten.
    Vaan kun se mies ei osaa muuta kuin kätellä kansalaisia ja puhua palturia. On tainnut Meghan moneen kertaan katua naimisiin menoaan taivaanrannan maalarin kanssa.

    Harryn kuninkaallisuus nimenomaan on tuossa liitossa se, joka kiinnostaa ja herättää huomiota. Ja markle on se, joka roikkuu Harrysta, kuin takiainen. Jos memeä ei Harryn status kiinnostaisi, ei taatusti olisi edes naimisissa. Meguhan nai vaan rahaa, suhteita, kuuluisuutta, että pääsee mikrofonin varteen kiinni.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Eiköhän se ole toisinpäin. Eihän Harrysta ole mihinkään. Ei mitään ammattia eikä tulevaisuuden suuntaa. Meghan vetää perässään tätä saamatonta typerystä ja yrittää kaikin tavoin hankkia hänelle verkostoa ja työpaikkaa tulevaisuutta varten.
    Vaan kun se mies ei osaa muuta kuin kätellä kansalaisia ja puhua palturia. On tainnut Meghan moneen kertaan katua naimisiin menoaan taivaanrannan maalarin kanssa.

    Harryllahan on Meghanin innoittamana uusi ura, puhua ja kirjoittaa omasta perheestään pskaa ja tulla niillä rikkaaksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    En ymmärrä, miten Harry on noin tyhmä, että kuljettaa tuota huomionhakuista naista mukanaan. Tuo nainenhan on aivan kyltymätön huomiosta. En ikinä ole nähnyt samanlaista tyrkkyä, vaikka julkkiksia olen seurannutkin.

    Oletko oikein kartalla ?
    Tämä pariskunta varsinkin rouva on hyvin harvoin julkisuudessa

    Äänestä

  • Niin meilläkin , vatsa renannut mutta luojan kiitos päivässä kahdessa ohi

    Äänestä

Olipa glamourinen tapahtuma tämä bob marley leffan ensi-ilta. Madame pyyhälsi teatteriin iltapuvussa, joka oli täynnä tuulipukuihin pukeutuneita jamaikalaisia syömässä poppareita ja huudattamassa sylivauvoja ja saivat kahdeksannelta riviltä paikan. No mitä tahansa piti tehdä, jotta saa näyttää perheelle kenen riveissä seisovat: jamaika haluaa irrottautua kansainyhteisöstä.

Äänestä
  • Siel olikin monella iltapuvut
    Kiva kun ovat tavisten seassa olihan siellä tietty
    Arvo vietaitakin

    Äänestä

  • He ovat Bob Marleyn musiikin pitkäaikaisia fanej a olivat iloisia saadessaan osallistua elokuvan ensi-iltaan saatuaan kutsun Robbinsin perheeltä, jonka kanssa heillä on henkilökohtainen ystävyys.

    Äänestä

Wiliam ja Catherinen matka oli noloa mielenosoituksen järjestäjät sanovat Mirror-lehdelle, että herttuaparin vierailu on häväistys.

– Emme tue monarkiaa, koska monarkian, orjuuden ja kolonialismin välillä on suora yhteys, he ovat hyötyneet täysin orjuuden kahleista. Tiedämme, että siitä vastuussa olevat ihmiset ovat hyötyneet, eikä meidän esi-isiämme ole huomioitu ollenkaan, mielenosoitusta järjestämässä ollut Nora Blake sanoo.

– Jos voisin tavata prinssi Williamin kasvotusten, pyytäisin häntä pyytämään anteeksi Jamaikan ihmisiltä, jotta voimme jatkaa eteen päin.

Äänestä

Taitaa olla Plastiikkakirurgiset leikkaukset Katella menossa

Äänestä

Charlesilla on alkanut vatsa toimimaan ja hän on nyt päässyt kotiin sairaalasta.

Äänestä

Catherineen on iskenyt anoreksia.
Sehän on normisairaus kruunupäissä.

Äänestä

Meghan Markle on saavuttanut oikeudessa voiton kunnianloukkaustapauksessa, jonka hänen puolisiskonsa Samantha Markle esitti.

Äänestä

Herttuattaren uutta tiliä seuraavien julkkisten nimien joukossa ovat Kris Jenner, Abigail Spencer, Elle Macpherson, Mindy Kaling ja Misha Nonoo. Sekä moni moni muu !!
Hienoa että hän porskuttaa eteenpäin

Äänestä
  • Ketä nämä ovat.

    Äänestä

Piers Morgan on osoittanut järkyttävän tukensa prinssi Harrylle ja Meghan Marklelle .

Keskellä kiistaa prinssi Williamin ja Kate Middletonin tohtoroidusta valokuvasta . Piers ei ole väistänyt kertomasta ajatuksiaan Williamista, vaikka hän vihjaisi, että hän saattaa "yrittää peitellä jotain" meneillään olevassa Kate-gate-saagassa.

Äänestä

Iso osa Mörkäleen seuraajista on robotteja, ei todellisia ihmisiä. Mörki on ostanut Dianan perintärahoilla itselleen seuraajia Harryn Orchid sivuille jossa myydään Harryn alushousuja ja sukkia ja kynttilöitä, jotka haisevat Mörkäleelle. Mörkäleen haju on lempituoksuni sanoo Harry suttuisella mainosvideolla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Catherine ja Charles ovat molemmat toipumassa kirurgisesta operaatiossa. Ihmiset ovat huolestuneita ja nämä saavat tervehdyksiä julkkiksilta ja valtaapitäviltä. Mörkin on otettava prami taas haltuunsa ja parhaiten se onnistuu, kun Harry saa sen maksetun palkinnon, jossa hänet kruunataan legendaariseksi lentäjäksi. Pyörtyykö Murkina Travoltan käsivarsille Dianan mustan juhlapuvun kopiossa niin, että Dianan kaulassaan pitämä helminauha purkautuu lattialle? Se olisi dramaattista ja salamavalot välkkyisi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu