Onko femakot sattuneet hoksaamaan

Hesarissa esiteltiin tutkimus jossa kävi ilmi että miesopettajat ovat parempia opettajia ?
Mitä mieltä tutkimuksesta , oliko asiaton ja huono tutkimus ?
Entä mitä mieltä tutkimuksen tuloksesta ?
3384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis miesopettajat parempia kuin naisopettajat .
Oliko tutkimuksessa mitään muunsukupuolisista opettajista ?

Äänestä
  • Ei ollut , siinä oli vaan miesten ja naisten vertailua .

    Äänestä

  • 😍😋😍😋😍😋😍😋😍

    🍑 ­N­y­m­­­f­­o­­­m­­­a­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#18224213

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hesarissa esiteltiin tutkimus jossa kävi ilmi että miesopettajat ovat parempia opettajia ?
Mitä mieltä tutkimuksesta , oliko asiaton ja huono tutkimus ?
Entä mitä mieltä tutkimuksen tuloksesta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu