Muistakaa äänestää

Stubbia,niin saadaan Vasemmistomedialle mieluinen Sosialisti presidentiksi.
4289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Google: FBI BOY LOVER ja vertaa stubbin kamppanja logoon

Äänestä
  • 😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

    😍 ­­­N­­y­­m­f­­o­­m­a­­­a­n­i -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Stubbilla on lyhyestä matematiikasta approbatur (huonoin arvosana matematiikasta lukiossa jos ei ole hylätty) eikä tietänyt kun lapset kysyivät mikä on 5 potenssiin 3. Alkeellista matikkaa, jos siihen ei ole taitoa ei voi myöskään alkaa presidentiksi. Mietin miten tuo on voinut olla missään taloustehtävissä politiikassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Stubbia,niin saadaan Vasemmistomedialle mieluinen Sosialisti presidentiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu