Melkein uskalsin...

mutta sitten en taaskaan uskaltanut.
Aivan toivotonta enkä näköjään osaa muuta.
13487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Laita Whatsappiin minulle viesti, odotan kovasti. ❤

Äänestä
  • Oon mennyt ite tuohon ansaan joskus täällä ja suosittelen että nöihin yhteydenottopyyntöihin palstalla kannattaa suhtautua varauksellisesti

    Äänestä

  • En voi laittaa hänelle viestiä. En halua häiritä ketään olemassaolollani.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    En voi laittaa hänelle viestiä. En halua häiritä ketään olemassaolollani.

    Hyväntahtoiset viestit ei häiritse ketään. Laita vaan!

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Hyväntahtoiset viestit ei häiritse ketään. Laita vaan!

    Muutama vastaamaton viesti riittää minulle, että ymmärrän yskän. Oikeasti. Kirjoittelen väärien ihmisten kanssa, kun kuvittelen niiden olevan oikeita, mutta puhelinhäiriköksi en ala.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Muutama vastaamaton viesti riittää minulle, että ymmärrän yskän. Oikeasti. Kirjoittelen väärien ihmisten kanssa, kun kuvittelen niiden olevan oikeita, mutta puhelinhäiriköksi en ala.

    Toi on harmillista. Jo ihan koska toinen ei välttämättä edes näe niitä.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Toi on harmillista. Jo ihan koska toinen ei välttämättä edes näe niitä.

    Niin ja tähän vastaan, kuten ennenkin, et aivan mahdollista, että ei näe. En silti muuta kantaani.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Oon mennyt ite tuohon ansaan joskus täällä ja suosittelen että nöihin yhteydenottopyyntöihin palstalla kannattaa suhtautua varauksellisesti

    Sano muuta. Mäkin kerran menin soittamaan kun niin täällä kehoitettiin. Nolottaa vieläkin.

    Äänestä

Mukavaa iltaa hänelle. Olit ajatuksissa tänäänkin, kuten eilenkin, vaikka muuta luulisitkin.

💛

Äänestä

Bryan Adams on hyvä .... lähe konserttiin vaan .. hopi , hopi.

Äänestä

No joo joo, anna olla jo.

Äänestä
  • Jos sä rikot toisen julmasti, anna sen rauhassa ikävöidä. Tommoset nälväämiset kertoo hyvinkin kumpi teistä se aidosti välittävä oli. Hän ei koskaan mollannut sun ulkonäköä eikä kaipuutasi. Sulla on just oikeanlainen nainen nyt, saat just sitä mitä väitit jonkun toisen olevan... Hyvä niin, koska olet ansainnut takaisin sen mitä teit.

    Äänestä

Kerää rohkeutta ja sit uusin yrityksin. Et sä siihen kuole etkä mitään menetä. Elä mieti liikaa, anna vaan mennä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

mutta sitten en taaskaan uskaltanut.
Aivan toivotonta enkä näköjään osaa muuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu