Rostila nostaa tuoreella Youtube-videollaan esiin Stubbin varsin liberaalit maahanmuuttokannat ja toteaa, etteivät kannat edusta lainkaan oikeistokonservatiivisten äänestäjien arvoja.
PS. tänään asia MTV tentissä?
PS. tänään asia MTV tentissä?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ihan sama. Suomi on jo nyt pulassa koska kukaan ei halua tehdä lapsia. Tämä ongelma jo useita vuosia, joten ei yhden hallituksen vika. Tällä hetkellä teemme (omia suomalaisia) laspia noin 3 miljoonan populaatioon.
Tällä tavalla (ilman maahanmuuttoa) tulee jokainen organisaatio kärsimään ja terveyden (sairauden) hoito ihan varmasti.
Meillä oli tässä kaupungissa 90-luvun alussa noin 5000 alle 15 vuotiasta. Nyt 1000. Se on järkyttävä tilanne. Viimeinen vauvaliike lopetti pari vuotta sitten. Tilalle tuli 3 Musti&Mirri kauppaa. Nyt koiria on yli 5000kpl. Ne paskovat kaupungin täyteen. Niille kuskataan rekkaralleittain ruokaa Kiinasta, Hollannista, Saksasta ja Itävallasta. Musti tarvii purulelun. En välitä ympäristöstä, mutta kannattaa sitä Mustille ruokaa rahdata, mutta lapsille hirveän makuista kasvispataa. Nyt lapset hakevat K-Marketista enrgiapatukkaa.
Tässä pienessä pläjäyksessä Suomen ongelma No 1.
Perseelleen menee se on varmaa!
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
💋 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞