Jarmolle tulossa haastajia

Keskusteltiin Sammilla porukalla, että aivan tympäisee, kun aina vain jauhetaan Jarmosta. Niin aateltiin sitten, että pistetään paremmaksi niin tulee uutta keskustelun aihetta. Jokainen kynnelle kykenevä hakkaamaan hanskaan grillille ja sontimaan taksiin niin eiköhän kalpene Jarmon ”saavutukset”.
17691
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Kenestäkään ei ole hälle haastajaksi. Voitte kokeilla alottamalla laskemalla allenne pekan autossa.

Äänestä
  • 🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

    🍒 ­N­­y­­­m­f­o­­­m­a­a­­n­­­i -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Kulttuuri-ihmisenä Jarmolla on iso mapillinen Ikaalinen Suomi24 -tulosteita. Pekan auton repsikan penkillä on vain ulosteita. Joten repikää siitä!

Äänestä
  • Jarmo vois tapetoida asuntonsa seinät niillä papereilla. Jo olisi vierailla hauskaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Jarmo vois tapetoida asuntonsa seinät niillä papereilla. Jo olisi vierailla hauskaa.

    Varsinkin niillä papereilla joissa on vekkulien pikkujarmojen sekä mylliksen kuvia.

    Äänestä

  • Hän on tehnyt mittaamattoman kulttuuriteon ( t )ulostaessaan ihanan palstamme kirjoituksia. Tosiaan esitutkintapöytäkirjan mukaan hän on arkistoinut lähes kaikki palstan hauskat kirjoitukset.

    Äänestä

Kuismoa ei voita kukaan eikä mikään!

Äänestä

Ei kai aloittaja tarkoita, että jarmo-keskusteluja pitäisi vähentää? Tärkeintä juuri tässä tilanteessa olisi, että niitä lisättäisiin roimasti.

Äänestä

Tilanne voisi olla aivan toinen jos prouva olisi onnistunut eheyttämisaikeissaan.

Äänestä

Voiko muka joku imiä pikkupoikain pippuleita paremmin?

Äänestä
  • Voi hellanlettas kuinka onnellinen hän onkaan pikkupoikien vehkeet suussaan.

    Äänestä

Hänen vaimonsa pahoittaa mielensä tälläisten kirjoitusten johdosta.

Äänestä

Kukaan muu ei osaa laskea alleen niin kauniisti kuin hän.

Äänestä

eväsvuotojakos kehuskelet

Äänestä
  • juuri heitä, mylläreitä.

    Äänestä

  • Pirkanmaan käräjäoikeuden istunnossa oli puheena leväsluodon taksin vieressä lumihangessa mun asillaan piehtaroinut henkilö.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Pirkanmaan käräjäoikeuden istunnossa oli puheena leväsluodon taksin vieressä lumihangessa mun asillaan piehtaroinut henkilö.

    Oliko jarmolla käsitystäkään, kuka kyseinen piehtaroija mahtoi olla?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Keskusteltiin Sammilla porukalla, että aivan tympäisee, kun aina vain jauhetaan Jarmosta. Niin aateltiin sitten, että pistetään paremmaksi niin tulee uutta keskustelun aihetta. Jokainen kynnelle kykenevä hakkaamaan hanskaan grillille ja sontimaan taksiin niin eiköhän kalpene Jarmon ”saavutukset”.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu