Viiden jälkeen ohjelmassa sanottii, että slaikkareiden juhlajakso tulee "maikkarilla klo 19:30". No eipäs tule! Nyt on paha mieli hei nim. Lol_apua
Salatut elämät juhlajakso
Anonyymi-ap
6225
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Valehtelivat todella törkeästi koko kansalle valtakunnallisessa mediassa mites suu pannaan kun saavat tietää että eipäs tullutkaan vaan tulikin Jarkko Tammisen maailma,tuota ei kuulkaas ihan vitsinä oteta eikä ohiteta Viiden Jälkeen-porukka vaan toimistoon kuulemaan kunnon tulikivenkatkuinen ripitys,ei taida ilmeet kovin aurinkoisia olla kun palaavat kameroiden eteen taas huomenna varmasti hävettää että mentiin puhumaan täyttä paskaa ja pahoitettiin Salkkarifanien mieli anteeksipyynnön paikka tai lopputili on heillä vaihtoehtoina näin raskauttavien asianhaarojen vallitessa.
''Se on poliisiasia tästä nousee pojat poliisiasia se on saaketin varma!!''
Hiki virtaa ja kallo kutistuu
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🔞 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Tuollainen ala arvoinen törkyohjelma täytyisi kieltää lailla. Ai niin muuten maikkarihan on konkurssissa
spexejä
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/8129facf-6566-433c-9c93-6d166232e469
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18185818/iltakamasiini-keta-muistaa
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18113820/hapeallinen-mtv
Valehteleville Sioille palkinnoksi pätkä vanhaa lenkkimakkaraa ja reilusti eräpäivän ylittäneitä homeisia pullapitkoja!!