Moi Olen 25 v. vaale mies ja mulla on vaalea häpy karvoitus, se ei mun mielestä erotu hirveen hyvin. Haittaako, jos olisit suhteessa tällaiseen mieheen...pyydän asiallisia vastauksia ja vain naisilta.
Naisilta kommentti
vaalea mies
123892
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Jokainen on erilainen, yksilöitä ollaan... tuo ei varmaan estä sinua olemasta seksikäs.
Moi yksilö, kiitti näin tunnen itsekin, mutta kun täällä vaan puhutaan karvoista, niin tulee epävarma olo...
kun tämä on "Täällä voit kysyä neuvoja ja vastata kysymyksiin karvojen ajelusta" keskustelu. ;)
Blondi on ihana kullanmuru
eli minä naisena jos (olisin sun kanssa) niin pyytäisin leikkaan karvat pois.
miks pyytäisit ajeleen pois, pyydätkä kaikilta
kyllä pyydän ja on paljon siistimpi ja ihanampi ottaa poskeeen :) mut jokainen tykkää erillaisesta.
Pitää miehellä karvat olla..oli ne sitten minkä väriset tahansa. Mutta itse tykkään henkilökohtaisesti tummista karvoista. Karvattomat pallit ym..on mun mielestä :(
Aja kaikki vaan pois niin olet nykyaikaisten naisten lemmikki.
Miehet olkoon miehiä karvoineen tai ilman. Karvaton oli IN 90-luvulla nyt mies saa onneksi olla karvainen. NAM.
Tai no tällä hetkellä on kyllä karvaton kun eilen ne ajelin pois.. Mun mielestä ne on aivan yhtä "hyvät" kun tummatkin. Ehkä se tumma oliskin mulle paljon "kamalampi" vaihtoehto ja pistäisin sen ajelemaan karvansa (tai ajaisin ne itte)
Kiitos todella paljon ja asiallisesta palautteesta. Olen hieman hämilläni, kun itse pidän sen suhteen itseäni jotenkin poikkeavana?, vaikka muuten kyllä olen ihan miehinen mies. Nyt en enään, kiitos siitä teille kaikille.