Mikä joensuulaisia vaivaa

Äänestitte venäjän ja terroristien mielistelijää! Haaviston päätöksellä suomeen tuli isis terroristeja al holin leiriltä!
6182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

perskokkare hallituksen pyynöstä,
haavistosta tulee pressa...

Äänestä
  • Persukeskitys stubbille, vaikka se stubido onkin!

    Äänestä

Emmepä äänestäneet Breivikin mielistelijää!

Äänestä

No oisko tuo yliopisto.

Äänestä
  • Joensuun venäläiset kaksoiskansalaiset äänestivät myös Haavistoa Putinin ohjeiden mukaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Joensuun venäläiset kaksoiskansalaiset äänestivät myös Haavistoa Putinin ohjeiden mukaan.

    Kun juot, älä someile 😂

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Äänestitte venäjän ja terroristien mielistelijää! Haaviston päätöksellä suomeen tuli isis terroristeja al holin leiriltä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu