Onko Ano T mukana presitentin vaalien 2. Kierroksella ? Voiko olla ns. musta hevonen ?
Vieläkö AT:n kannattajakortteja voi lähettää ja jos voi niin mihin ?
Onko Juvan jumala
25
640
Vastaukset
- Anonyymi
On se kuulemma
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18242653
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Kannattajakortteja voi lähettää
Valta kuuluu kansalle r.p.
c/o Eduskuntaryhmä VKK
yhdystie 2 51900 juva- Anonyymi
🤣🤣🤣🤣
- Anonyymi
Venäjähän lupasi hoitaa vaalit Anon eduksi. Heihin voi luottaa niin kuin Neuvostoliittoon sanoo Ano.
- Anonyymi
Olen jo monesti miettinyt milloikahan joku oikea patriootti polttaa päreensä ja käy koplaamassa mokoman luopion.
- Anonyymi
Osalistuuko Ex kansanedustaja Ano venäjän prestentti vualeihin. Voi vaikka voittoa. Hähähähääää
- Anonyymi
Ano vaahtosi tänään videolla nälänhädästä yms. Mies hakee ketsupitkin nykyään vähintään 100 km päästä.
- Anonyymi
Olkaa Juvalaiset ylpeitä Anosta!
😂😂😂 - Anonyymi
Ano on ja oli ainoa, joka uskalsi sanoa koronahuijauksen juuri siksi ja myrkkypiikit tappaviksi.
Oliko muita?- Anonyymi
Jos sinä ja Ano olette vähäjärkisiä, ei se tarkoita että muutkin olisivat.
- Anonyymi
Mikä koronahuijaus? Menepä itse nukutettuna hengityskoneeseen muutamaksi päiväksi niin voi puheet "koronahuijauksesta" vähän muuttua.
Moni päänaukoja on joutunut nöyrtymään. - Anonyymi
Koronan vakava muoto olisi sopiva rangaistus Anolle. Hengityskonessa pariviikkoa nukutettuna. Sen jälkeen 3-4 kk täysin voimattomana. Ei turhia videoita tekisi hetkiin kyllä mies sen opetuksen jälkeen. Ainoastaan idiootin tasolla olevat typerykset kiistävät koronan. Se on ja oli erittäin vaarallinen tauti riskiryhmille. Se tappoi myös ihan perusterveitä ihmisiä paljo maailmalla. Salaliittoihin uskovat luuserit näistä myrkkypiikeistä ulisevat. Minun mielestä näille ääliöille pitäisi panna täysi kielto kaikkeen terveydenhuoltoon. Myöskään mitään lääkkeitä mihinkään sairauteen ei heille pitäisi antaa. Jos ei luota lääketieteesen, sitä ei silloin pidä käyttää lääkkeitä missään tilanteessa. Olisi oikeus ja kohtuus, että heidät suljettaisiin kaiken sairaanhoidon ulkopuolelle kaikissa tilanteissa.
- Anonyymi
Ano piikitteli itseään kielletyillä aineilla voimanostajauransa aikana. Niillä sai aikaan latvalahon, josta ei parane ikinä.
- Anonyymi
Juvalaiset suhtautuvat naureskellen Turtiaiseen. Aika useat nimeävät hänet lapsenpieksäjäksi. Kenenkään en ole kuullut kehuvan häntä.
- Anonyymi
Jumala antaa Anolle pieksämis ohjeita ?
- Anonyymi
Räpyläjalka on umpiidiootti. Pää on täysin laho. Myöskään hänen vaimonsa ei ole täysissä järjissä.
- Anonyymi
Anohan julisti sianlihan lähes hengenvaaralliseksi myrkyksi. Raamatussa kielletään sen syönti. Ehkä näin olikin 5000-6000 vuotta sitten, kun vanhaa testamenttia alettiin laatimaan. On aivan sekopäistä puhetta verrata nykyajan sianlihan tuotantoa johonkin kivikauden tilanteeseen. No, Ano on luolamiehen tasoa sivistyksen suhteen, joten nuo älyvapaat aivopierut menevät yksinkertaisen pääkopan piikkiin. Kaikki muukin sen miehen ulosanti on niin sairasta, että pitää olla vajaaälyinen ja vakavassa mitassa, jos ne höpinät ottaa todesta. Viihdeanti niissä videoissa on kiistaton. Aina vain hullummaksi miehen jutut muuttuvat.
- Anonyymi
Vaimo vielä piereekin naidessa.
- Anonyymi
Ano valitti terveysongelmista uusimmassa viihdepläjäyksessään tänään. Ukko olikin hiljaa muutaman päivän. Ei uskalla mennä lääkäriin. Pelkää, että saa lopetuspiikin jos joku operaatio tehdään. No, se olisi ainoa oikea hoito Ano Turtiaiselle kyllä kansan ylivoimaisen enemmistön mielestä. Saa kuulemma tappouhkauksia jatkuvasti. No, jos on maansa pettänyt, niin mitä muuta se mies odottaa sitten? Kiitoksia varmaankin. Muutama kymmenen mielipuolta sitä miestä You Tubessa komppaa. Siis yhtä hullut persoonat mitä Turtiainen itse on.
- Anonyymi
Ei sairasta miestä pidä tappamaan mennä. Ennen vanhaan hyvä konsti oli teroittaa kantapäät ja iskeä suohon…
- Anonyymi
Anus on todella sekaisin. Toivottavasti joku tekee lopun tuosta ukosta.
- Anonyymi
Ei pidä toivoa kenenkään kuolemaa. Sairasta ihmistä pitää suvaita ja sääliä. Maanpetturuudessa on jo rangaistusta tuolle ihmisen irvikuvalle tarpeeksi. Juvalaisten puolesta harmittaa ja hävettää.
- Anonyymi
Ano kato olan yli mitä tulee.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2102793
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1252659En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.771743Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2331305Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va631288- 471098
- 991001
- 108841
Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."
Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka6823- 46823