Sofia Belórf on viihtynyt jo pidempään palmujen alla Dubaissa. Sofia on päivitellyt tunnelmiaan muun muassa rannalta, ravintoloista ja kuntosaleilta. Julkkiskaunotar kertoo myös tehneensä töitä...
https://www.seiska.fi/kotimaa/sofia-belorf-julkaisi-kuumia-kuvia-dubaista-oon-vihjaillut-teille/1257724
https://www.seiska.fi/kotimaa/sofia-belorf-julkaisi-kuumia-kuvia-dubaista-oon-vihjaillut-teille/1257724
Vastaukset 18
Vanhimmat
Jotkut hakevat ihannemittaisia miehiä. 90/200/40 nuo on miehen ihannemitat.
90 v ikä
200 milj $ rahaa
40 c kuumetta
Sellaista.
😂😂 No nyt tuli nämä kuuluisait "päivän naurut",
Nyt Sofia kertoo että alkaa jo tuntua kodilta 🤔. Kodilta tuntui kuin asui Englanissa samoin Espanjassa 🌴
Niin pitääkin . Olet missä tahansa niin sen täytyy kodikasta ollakkin
Naisvangeista kertova ohjelma on aiheuttanut kritiikkiä. Ja miksi ei olisi. Sitä jaksan ihmetellä että Sofian huumekauppias avomiehestä teki Seiskan entisen päätoimittajan tuontantoyhtiö lähes filmitähden ja tämä sai aivan oman Katiska-sarjan missä kerrottiiin hänen elämästään huumerikollisena. Ja vielä sen lisäksi huumekauppiaan avopuoliso, joka itsekin oli syytettynä siihen aikaan rahanpesusta ja huumeista ja tuomio tuli huumeista, sai myös oman sarjan. Tämä avopuoliso oli huumekauppias-miehensä ollessa vankilassa saanut koukkuun erään onnettoman luuserin kohuliikemiehen, joka sitten rahoittikin tuon sarjan kulissit hyvin pitkälle. Nyt on sitten konkurssissa ja suurissa veloissa.
Ja kuten näkyy, tuo huumekauppiaan entinen avopuoliso vain hieman pyllistää ja kaikki roskamediat hehkuttavat aivan sikana.
Se on kylläkin vain Seiska joka näyttää ihannoivan näitä huumeista tuomittuja, tai siis tätä Sofiaa.
Sellaisiakin kuulemma on jotka haluavat ostaa tämän huumeista tuomitun valmennuksia mutta niin paljon häpeävät että ei ole koskaan missään näkynyt mitään juttua näistä valmennuksista edes, että miten ne on toteutettu ja palautteita tai tämäntyylistä, mikä on yleensä tapana.
Aikansa nainen leikkii tulella ja löytää itsensä hylättynä katuojasta ja näitähän on nähty .
Aika omituista että rikoksista syytteissä olevalle järjestetään oma "valkopesusarja" jossa saa kertoilla omia näkemyksiään kuinka on viaton uhri ja kaikki muut ovat pahoja. Ja joku Stefan Therman menee mukaan sarjaan, jopa Stefanin äiti kertomaan kuinka "sinä niin rehellisesti olet kertonut minulle kuinka kaikki meni" ja jopa onneton Esko Eerikäinen pääsi esiintymään siihen sarjaan. Sitten kun tuomio tuli niin sitten tiristettiin oikein kyyneleitä silmistä ja valitus tietenkin menemään. Onko kenellekään muulle rahanpesusta- ja huumeista syytetylle koskaan järjestetty syytteen aikana tuollaista valkopesuohjelmaa ja vielä Seiskan entisen päätoimittajan tuotantoyhtiö oli asialla.
Myöhemmin, kun tuomio oli jo tullut entinen poliisi Komulainen vielä järjesti Sofialle podcastin jossa sai haukkua kaikkia, ennenkaikkea Martinaa.
Tuo Seiskan entinen toimittaja ja myös Komulainen vaikuttivat olleen Sofian lumoissa?
Sofia voisi pyrkiä lentoemoksi Dubaissa.
Huumetuomio estää tuon homman.
Ostaneet jos ovat Sofian valmenuksia ja menittivät rahansa, heidän pitäisi tehdä asiasta rikosilmoitus ettei näin voi enää jatkossa kukaan toimia .
Ihmettelen myös Linus alustaa missä Sofia "muka" valmennuksiaan tekee, eikö Linus ota selvää ihmisten taustoista?
Ostaako joku erehdyksissään tuolta valmennuksia?
Uusia Hyvinvointivalmentajia tulee kokoajan lisää ja vielä näitä julkisuudessa olevia henkilöitä. On naurettavaa miksi eivät mene opiskelemaan ja hankkia kunnon ammatin itselleen. Kohta nähdään et itkevät ainakin nää nuoret, etteivät jaksa enää tehdä työtään.