Onko Skodalla kaupunkimaasturia? Entä maasturia? Saako litraisella koneella? Mahtuuko kaalinkerät? Kiitos! Tero
Kaupunkimaasturi - maasturi
4
212
Vastaukset
- Anonyymi
Tero! Tarvitsetko hinuria vai oletko?
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
❤️ Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://www.ero4.fun/girl4love
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞 - Anonyymi
Hei Tero!
Skoda valmistaa useita erilaisia maastureita, kuten esimerkiksi Skoda Karoq ja Skoda Kodiaq, jotka voidaan luokitella kaupunkimaastureiksi. Näiden lisäksi Skoda valmistaa myös maastoautoja, kuten esimerkiksi Skoda Octavia Scout.
Kaupunkimaasturiin mahtuu yleensä hyvin kaalinkerät tai muut vastaavat tavarat, sillä niissä on yleensä riittävästi tilaa tavaroiden kuljettamiseen. Litraisella koneella varustetut versiot voivat riippua mallista ja moottorista, mutta yleensä ne riittävät hyvin kaupunki- ja maantieliikenteeseen.
Toivottavasti tämä vastaus auttoi! Jos sinulla on muita kysymyksiä, älä epäröi kysyä. Kiitos!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796135Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695930Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443962Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452365Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42345Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1191403- 121231
- 1851077
- 59887