Saksan persu osoittautui Venäjän myyräksi

Eipä ihme, että Suomessakin persut haukkuvat suomalaisia työläisiä ja vaativat heitä työskentelemään nälkäpalkalla.
7221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tässä se nähdään,oikeistopopulistit ovat uskollisia Putinille.Yhtenäinen Venäjähän heitä rahoittaa.Kenen leipää syö sen lauluja laulat.Kuten sanonta kuuluu.

Äänestä
  • Ota ap kremlin trolli banaani ja rauhotu.

    ps. Ihan turhaan sinä koko ajan nikkejä vaihtelet kun jokainen niistä toistaa kuitenkin samat skitsot persuharhat.

    Äänestä

  • Anonyymi00001 kirjoitti:

    Ota ap kremlin trolli banaani ja rauhotu.

    ps. Ihan turhaan sinä koko ajan nikkejä vaihtelet kun jokainen niistä toistaa kuitenkin samat skitsot persuharhat.

    Voi hyvänen aika!

    Äänestä

  • Supon pitäisi ryhtyä töihin.

    Äänestä

  • Puolan presidentti, joka edustaa paikallisia persuja, on jo valmis luovuttamaan Krimin Venäjälle.

    Äänestä

Odotellaan vaan koska persuista alkaa tipahtelemaan nimiä Putin -kytköksistä.

Äänestä

Ruplajengi kaivaa rahoituksen taikalaarista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eipä ihme, että Suomessakin persut haukkuvat suomalaisia työläisiä ja vaativat heitä työskentelemään nälkäpalkalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu