Miten ministeri riksi pääsee jos äly on t v

Tasolla

Kaikkee aivan älytöntä lauotaan jolla el mitään petureluja

Natsi satomen
13195
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Yritäpä seuraavalla kerralla selvin päin.

Äänestä
  • Ei osaa edes huolehtia omasta terveydestä än

    Ei boi hoitaa maanjaan asioita

    Äänestä

Hanki sinä jomo oma elmä

Niin saat vaikka kokomuskestanrahaa kun olet työlöisperheestä

Äänestä
  • Mulla on rahaa 200000 ja maasturi
    Mitä sulla

    Kohta etelään

    SDP

    Äänestä

Koska idiootti äänestää jotain toista idioottia.

Äänestä
  • Äänestä vaikka jotain N€€K€RIÄ!

    Äänestä

Suimen köyhä työläispereen isä änetää jonen kanssa kokomus rikaiden miljonäärien etujärjestöä ja ihmetyele kun ei rahaa mihinkään


Minä lähetän etelän lomale

En jää tänne yeidän kanssa

Danny Kekkonen

Äänestä
  • Kekkonen, Kekkonen, Kekkonen!

    Äänestä

Olis varmaan jannattanut käydä kouluja aikanaan.

Äänestä
  • Kun Rinteen ja myöhemmin Marinin hallitus nimitettiin, mietin usein samaa asiaa aloittajan kanssa. Noissa hallituksissa ei älyä löytynyt edes pääministeriltä ja hallitushan on yleensä samaa tyyppiä pääministerin kanssa. Onneksi äänestäjät ymmärsivät sen ja äänesti älykkäämmän hallituksen.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Kun Rinteen ja myöhemmin Marinin hallitus nimitettiin, mietin usein samaa asiaa aloittajan kanssa. Noissa hallituksissa ei älyä löytynyt edes pääministeriltä ja hallitushan on yleensä samaa tyyppiä pääministerin kanssa. Onneksi äänestäjät ymmärsivät sen ja äänesti älykkäämmän hallituksen.

    Sanna otti velkaa koronan aikan kun yrittäjät ei meneet töihin.
    Urpo vaati yrittäjille joka päivä lisää rahaa kun yrittäjät eivät viitsineet mennä töihin esim siivoomaan pääsee aina
    Nyt uepo puukotti selkään vaikka itse vaati velan ottoa yritystukiloisille joka päivä

    Nyt köyhät töihin eikä natsihallitus anna edes ruokaan rahaa
    Kaikki vaan rikkaille yritykaille

    Äänestä

Jos olis tullut sipilän sote oltas kaikki kuoltu koronaan hoitoa vaan rikkaille miljonääreile

Äänestä

Ei taida olla sulla toivoa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tasolla

Kaikkee aivan älytöntä lauotaan jolla el mitään petureluja

Natsi satomen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu