Minne unohtuu Haaviston puolison Floresin saamat tuomiot, känniajoa, naisten hakkaamista..., edustaako tämä pari Suoema hyvin? Habekin kiirehti kirkkoon kun ei aikaisemmin ollut, mutta tarvitsi ääniä vaaleissa 2016 alkaen. Kaksinaamaista jotenkin ja naiset lääpällään.
Flores tuomittu kahdesti
18
260
Vastaukset
- Anonyymi
Kamalia ihmisiä ovat.
- Anonyymi
Kuten sinäkin, inhottava kaikin puolin..
- Anonyymi
Vihreitä
- Anonyymi
Rohkea poika, pitikö sitä naista pussata
- Anonyymi
Mitä ihmeen känniajoa....?
- Anonyymi
Normaali matu tavoiltaan.
- Anonyymi
Onhan Pekalla myöskin se nuori avustajapoika ja purjehduskaveri eli kaksi ylioppilasta purjehtii yhdessä 65v ja 23v.
- Anonyymi
On se maailma kummaksi mennyt kun naiset ovat lääpällään homoon??!!
Maailman kirjat on sekaisin!- Anonyymi
Mitä tahansa, kunhan ei heteromiestä. Niinhän se menee.
- Anonyymi
Olisko Floresilla syytesuoja korkeampi pressan puolisona.
No Pekka voisi kuukauden jälkeen armahtaa ja pääsisi sellistä..sen ajan pikkupoika komppania viihdyttäisi ?
Ei pidä antaa vieraiden kanssa Antoniolle viinaa ettei ala nyrkit heilua ? - Anonyymi
Stubbit on yhtä kamalia.
- Anonyymi
Eikö ilman vakuuttavaa rikosrekisteriä pääse homo pressaehdokkaan puolisoksi ?
- Anonyymi
Antonio ehtii ennen vaalipäivää vielä muutaman väkivaltarötöksen tehdä..paniikissa ?
- Anonyymi
Varo sanoja, tulee vielä vastaan ja tempaisee lättyyn...
- Anonyymi
Kyllähän jokainen aito suomalainen on vähintäin kerran kärynnyt ratista, se on maan tapa.
- Anonyymi
Kyllä osoittaa että Antoniossa löytyy temperamenttiä.
Halosen ja Aran jälkeen samanlainen pressapari: Ara tosin on aika rauhallinen. - Anonyymi
Tällaisen valtakunnan "ykkösnaisen" B-rapun Pekka meille tarjoaisi. Olis se polleeta olla suomalainen. Ei ole maailmalla toista samanlaista "ykkösnaista." Ei tuu Pekasta tähän maahan pressaa. Ei tule.
- Anonyymi
Vastakkaisella osapuolella väärät värkit.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437397
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543673Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473546- 623298
- 512984
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/522900Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342799Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302474IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1911854- 471541