Mä iskin viikonlopulla naisen. Minä menin sen luo ja tulin kotiin vasta eilen. Me pussailtiin koko aika ja rakastuttiin. On vähä mua vanhempi oon 19 ja se 35 öbaut. Sano mua mua hurmuriksi kasanovaksi eikä muut miehet ymmärrä naista niinku mä.
Se on helppo iskee nainen ja mä neuvon jos haluute multa hyviä neuvoja. Voin antaa. Mun nainen tykkäs että mä voisin kirjottaa opaskirjan kuinka isket naisen ja alkaa myymää sitä. Kuka haluu puoli ilmaseks 10 euroo vaa. Takuu. Rahat takas jos et naista saa. Saan mä nuorempaaki naista jos haluun. Mutta mä tykkään kypsistä naisista. Ne osaa. Kysy multa rohkeesti vaa jos haluut hyviä neuvoja.
Perjantai.
Ravintolaan naista iskemään.
Iskin naisen ja me suudeltiin ja se sano sinä poika osaat suudella jaementiin sen naisen kotiin.
Ja taas me pussailtiin sen luona.
En mennyt töihin eikä se nainenkaa ja oltiin töistä kumpiki pois.
Me rakastuttiin.
Opi iskemään nainen. Mä neuvon.
12
848
Vastaukset
- Anonyymi
Me pantiinki. Mä sain orkut ainaki 10 x peräjälkee. Mä mee tänä iltana uuvestaa panee sitä mun naista ko se soitti ja pyys. Sano että on mua ikävä. Ja mä sanon että mä tuun jos äiti laskee. Karkaa äitis luota se sano ja nii mä teen. Ko emmä mikää äitin poika oo ja mun naine nauro ja sano et sä ookkaa ko nyt sä oot mun mies. Ja niin mä oon.
- Anonyymi
On erittäin selvää kirjoitusasusi ja kirjoituksesi sisällön perusteella että et ole mitenkään älykäs, olet selvästikin keskivertoa tyhmempi.
Eli et ikävä kyllä pysty iskemään ketään ja siitä johtuen et kylläkään kykene neuvomaan myöskään ketään.
Naiset tykkäävät komeista, älykkäistä ja miehekkäistä miehistä, kuten minusta ja ei kuten sinusta.- Anonyymi
Ite oot tymä eikä suloo naisiin senki runnkkari haha.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ite oot tymä eikä suloo naisiin senki runnkkari haha.
Sää mää ja bää on nyt tyhmä runkkari buaahaa
- Anonyymi
Sää mää ja bää tietää buaahaa
- Anonyymi
Onko hyvät neuvot tarpeen? Miten iskee nainen? Kysy multa mä olen asiantuntija Et kadu Eilenkin mä suutelin mun naista ja se sano että sä poika suutelet nin tulisesti että iha häijyy tekee että pikkarit o aiva märät ja sitte se otti ne pois ja kerron lisää mun opaskirjassa yheksän euroo vaan ja 99 senttii. Osta enneku loppuu. Ja ikäs sitte kadut ko et ostanu ku vielä oli niitä. Eikä oo enää.
- Anonyymi
Spedellä taas suoltaa paskaa yhteen pötköön buaahaa
- Anonyymi
Sää mää ja bää suoltaa paskaa ota imodiumia buaahaa
- Anonyymi
Buaahaa spede Buaahaa
- Anonyymi
Sää mää ja bää suoltaa paskaa buaahaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sää mää ja bää suoltaa paskaa buaahaa
Mä olen sentää lukenu yliopistossa mutta ookkos nää?
Et oo varmaan siellä ees paskalla käyny niinku mä oon.
Mä yks kesä istun sielä joka päivä vessanpytyllä Iltasanomia lukien ko olin sielä remonttihomissa vai mitä ne ny oli muta sielä mä olin ja luin. Yliopistosa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mä olen sentää lukenu yliopistossa mutta ookkos nää?
Et oo varmaan siellä ees paskalla käyny niinku mä oon.
Mä yks kesä istun sielä joka päivä vessanpytyllä Iltasanomia lukien ko olin sielä remonttihomissa vai mitä ne ny oli muta sielä mä olin ja luin. Yliopistosa.Ja iskin sielä naisen ko siivos sielä ja ma suutelin sitä monta kertaa ja se ja mä rakastuttii ja -tettii. Enkä narraa.
Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1301804- 1711668
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1691568Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise241363Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys961278Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c72995Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su147993- 99974
Sofia Virta vertasi Karjalan evakoita nykymatuihin
Vihreiden puheenjohtaja Sofia Virta avasi sanaisen arkkunsa, eli tyhmyyden tynnyrinsä, valtiovarainministeri Riikka Purr192868Rokotevastaiset aiheuttaneet lasten kuolemat USA:ssa, eivätkä pyydä anteeksi
Jo kaksi lasta kuollut tuhkarokkoon Texasissa, koska rokotevastaiset ovat toimillaan tuhonneet suojaavan rokotekattavuud217815