Pressavaalit ratkesi

Jussi pisti vasemmiston protestin jälkeen presidentin vaalit pakettiin.
"Minua äänesti 615 000 kansalaista" ja ne näyttävät sunnuntaina punikeille keskisormeaan.
2107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vasemmisto teki aivan itse ratkaisunsa, keskisormea Halla-Aholle.

Sunnuntai-iltana mikrofoni työnnetään Tytti Tuppuraisen naaman eteen ja yoimittaja kysyy: Miltä nyt tuntuu??

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jussi pisti vasemmiston protestin jälkeen presidentin vaalit pakettiin.
"Minua äänesti 615 000 kansalaista" ja ne näyttävät sunnuntaina punikeille keskisormeaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu