Stubb ja Marin

Niissä on jotain samaa.. yhtä feikkejä, ihan liian iso ego, ylimielisyys… tehnyt itsestään brändin ja puhuu itsestään kuin tuotteesta onko tällainen presidentti todella Suomeen tulossa. Ihan ku Amerikassa, näteillä puheilla ja valehtelulla pääsee näköjää pitkälle. Hohhoijaa
3154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Stubbia ei kyllä jaksa kattella 6 vuotta mitenkää päin

Äänestä

Stubilla isot hampaat, Marinilla iso pilhu?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Niissä on jotain samaa.. yhtä feikkejä, ihan liian iso ego, ylimielisyys… tehnyt itsestään brändin ja puhuu itsestään kuin tuotteesta onko tällainen presidentti todella Suomeen tulossa. Ihan ku Amerikassa, näteillä puheilla ja valehtelulla pääsee näköjää pitkälle. Hohhoijaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu