Se on niin suosittu, että sitä o enää saatavissa vain Turussa yhdestä myymälästä vaikka se juuri tuli markkinoille. Ihmiset ovat hurmoksessa. Ja miksi eivät olisi? Onhan se niin loistava laite ja varsinkin se kamera jolla voi tehdä taikoja. Loistava piirtokyky ja valovoima ja ne pikselit ja muut mahdollisuudet. Sillä ei kertakaikkiaan voi ottaa huonoja kuvia vaikka haluaisikin. YEAH...
Vastaukset 29
- Anonyymi
Eikös mainostaminen täällä ole kielletty?
- Anonyymi
Onko se mainostamista jos on tyytyväinen johonkin laitteeseen?
- Anonyymi
Paska on paskaa, vaikka miljardit kärpäset pitävät siitä. Sama pätee lapsellisen kakaran hypettämiin kännykkä lelukameroihin
- Anonyymi
Sunun ympärillä mahtaa surina kuulua.
Heh.
- Anonyymi
Luin, että niitä on myyty yli puoli miljoonaa.
- Anonyymi
Ei ihme, sen verran pätevältä vaikuttaa!
- Anonyymi
Ja akku kestää kaksi vuorokautta. Minäkin ostin tuon. Näyttö todella jäätävän laadukas.
- Anonyymi
Siis vähän jäätävä hinta Powerissa. Yhden teran muistilla
1869 egee. Yes.
https://www.power.fi/puhelimet-ja-kamerat/puhelimet/samsung-galaxy-s24-ultra-1-tt-titanium-black/p-2954976/- Anonyymi
Ei oo paha hinta. Jos ja kun pitää vaihtaa kamerapuhelin uuteen, niin Samsung on aika vahva ehdokas. Siis jos Huawei siirtyy täysin omaan käyttikseen ja hylkää kokonaan Androidin.
- Anonyymi
Mihin teran muistia tarvitaan?
- Anonyymi
Loistava laite mutta kannattaa heti hommata jokin silikonikuori josta saa pitävän otteen. Titaanikuori on sen verran liukas.
- Anonyymi
Tilasin omaan Samsungiini Temusta upean kuoren. Oli tosi halpa mutta hiton hyvä.
- Anonyymi
No onhan se huippu luuri mutta totuuden nimissä on todettava, että jo 6-10 vuotta vanhoilla kännyköillä sai huippukuvia. Toki se edellyttää, että ylipäätään tietää elämästä enemmän kuin äitinsä alushousun koon.
- Anonyymi
Hmm... Sanoisin, että huippukuvat liki kaikissa olosuhteissa mahdollistuivat vasta parin viime vuoden aikana. Sitä ennenkin sai kyllä varsin hyviä otoksia.
- Anonyymi
Tämän päivän harrastelijakuvaajien kännykkäkuvat ovat tuhat kertaa parempia kuin ammattikuvaajien ottamat kuvat 20 vuotta sitten. Näin se vaan menee
- Anonyymi
Tuo on kyllä totta.
- Anonyymi
Minäkin ostin sellaisen teran muistilla. Hinta oli tosi suolainen 1869,00 egee. No mutta kerran se kirpasee. Nyt täytyy alkaa treenaamaan sitä kameraa.
- Anonyymi
Onhan siinä oma opetteleminen mutta kun tulee tutuksi niin homma käy kuin ajatuksen voimalla.
- Anonyymi
Viisas pääsee vähemmällä, nimittän on vain tyhmää maksaa liikaa.
- Anonyymi
Köyhälle kaikki lienee liikaa.
- Anonyymi
Tuli hankittua heti kun sai ostettua terasen 1869€. No ennakkotilattuna tuli maksamaan 1449€ ja kaupanpäälle galaxy buds 2 pro kuulokkeet. Siihen perää sit Samsung Watch 7 ultra. No enskuussa viel pitää hankkia Galaxy ring :) Sit on uusittu koko Samsung kalusto tälle vuodelle :)
- Anonyymi
Ei paha!!!
- Anonyymi
Samsung Galaxy s25 5G puhelin tyli ostettua toissapäivänä,elämäni suurin virhe. Pari päivää tappelin myyjän ja Elisan kanssa kun ei puhelin toiminut.Riitti. Puhelimen heitin roskiin ja vaihdoin merkkiä. Ei kiinnostanut enää myyjien selitykset pätkääkään. No tulipahan n 1000. euron turha investointi. Elämä on.
- Anonyymi
Jos hallitset tekniikan yhtä hyvin kuin välimerkit, niin en ihmettele.
- Anonyymi
Samoin. Ostin Telialta. Oli tarkoitus s20fe päibittää kun uutta sellaista en löytänyt. Suositeltiin laajasti, mutta pelkäsin pahinta, kamera oli ratkaisivin tekijä. Samsung s2åfe paras kamera mitä puhelimessa voi olla.
Ostin s24 mallin. Kaksi tuntia riitti!!! Kamera ERITTÄIN huono. Pahinta on, puhelin on ERITTÄIN hidas, se on niin hidas ettei sanoja löydy. Puheöin on n 150e arvoinen, ei yhtään enempää. Huonompi tosi paljon kun jopa samsing s7 malli - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samoin. Ostin Telialta. Oli tarkoitus s20fe päibittää kun uutta sellaista en löytänyt. Suositeltiin laajasti, mutta pelkäsin pahinta, kamera oli ratkaisivin tekijä. Samsung s2åfe paras kamera mitä puhelimessa voi olla.
Ostin s24 mallin. Kaksi tuntia riitti!!! Kamera ERITTÄIN huono. Pahinta on, puhelin on ERITTÄIN hidas, se on niin hidas ettei sanoja löydy. Puheöin on n 150e arvoinen, ei yhtään enempää. Huonompi tosi paljon kun jopa samsing s7 malliEt vaan osaa käyttää nakkisorminesi moista. Lisäksi sormien tärinä (jonka voi päätellä viestisi kirjoitusasusta) tuo bonushaastetta käytettävyyteen.
- Anonyymi
Sehän vanheni jo helmikuussa, silloin sen tilalle tuli Samsung Galaxy S25.
- Anonyymi
Mahtavia laitteita molemmat!
- Anonyymi00035
jouluksi sain- monta kertaa ylitin pin koodikirratja ja aina starttas jotain han on pielessä
sittentuli pahap paikkastoppi nähdäkseni kaksi vikaa dn aja google
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid138897En jaksa
Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene44657Minkälainen nainen
Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi21588Kissa eli kivuissa useita viikkoja
Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.110573- 36542
Jos meillä olisi yhteinen koti
Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal50535- 62530
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et34488Martinan mauton tyyli
Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää130486Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni25462