Jos ette äänestä Stubbia

Jos ette äänestä Stubbia
Olette kaikki mieleltänne heikkoja
Idiootteja!
Jos olette hyviä ihmisiä joilla on rahaa
Äänestätte Stubbia!
3143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vain täysin aivoton, zompi äänenstää Stubia.

Äänestä

MTV: vaalitentissä Stubb esitti taas "Kolmen kohdan vastauksia", eikä vastannut kysymykseen yhdessäkään niistä.

Toimittajaakin rupesi vastaukset naurattamaan.

Äänestä

Oiskohan sillä niitä halpoja klapeja 5 mottia 55€, voisin pari kuormaa tilata?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos ette äänestä Stubbia
Olette kaikki mieleltänne heikkoja
Idiootteja!
Jos olette hyviä ihmisiä joilla on rahaa
Äänestätte Stubbia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu