Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kummat paremmat

Kummat alushousut miehellä on kiihoittavammat tiukat poxerit vai speedot
5718
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kummatkin,itse kiihotun älyttömästi valkoisista pöksymallisista alushousuista,jollaisia itsekin käytän.

Äänestä

Sellaset kusen polttamat fossiili pöksyt buaahaa

Äänestä

Kummatkin on hyvät,parhaimmat on sellaiset lyhyet poxerit,pehmeätä kangasta,tiukat,näkyy muodot parhaiten,lahkeet päättyy reiden yläosaan,kun pääsis puristelemaan reisiä ja sitten kankaan läpi vielä siinä vaiheessa pehmeätä munaa ja sitten tuntea kuinka se kovenee..

Äänestä

kummatki oikeella materiaalilla tuntuu hyvältä

Äänestä

Näin naisena sanon, että piukat bokserit joissa kalu pidetään ylöspäin.
Vävylläni pitää tuollaisia boksereja ja vaikka minulla ikää jo vähän enemmän, kyllä siinä näyssä silmät lepää, näyttävä pullistuma.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kummat alushousut miehellä on kiihoittavammat tiukat poxerit vai speedot

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu