Näätiä koetellaan, mutta pesiä syntyy

kodittomatnaadat.keskustelu.info

Näädän pesämme on valitettavasti kaadettu eikä tiedätä miksi. Tavoite on saada asiaan selkoa ja päästä takaisin kotiimme. Siihen asti - tai pysyvästi - miten mato kuutiossa päättää, olemme yllämainitussa väistöasunnossa.
11032
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

.miten sinne pääsee?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


supetblonli kirjoitti:

kodittomatnaadat.keskustelu.info

Näädän pesämme on valitettavasti kaadettu eikä tiedätä miksi. Tavoite on saada asiaan selkoa ja päästä takaisin kotiimme. Siihen asti - tai pysyvästi - miten mato kuutiossa päättää, olemme yllämainitussa väistöasunnossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu