Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Talven runkkailut

Missä harrastatte talvella runkkailua. Ulkona liian kylmä.
Onko yleiset vessat vai minä?
Itse nuorempana harrastin sitä että menin markettiin ja valitsin farkkuja ja menin sovituskoppiin.
Riisuuduin täysin alasti ja runkkasin. Nykyään tuo jäänyt pois.
131223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Autossa parkki paikoilla usein motarin P- paikalla. M 68v

Äänestä
  • Sama juttu 66v jkl

    Äänestä

  • Anonyymi00048 kirjoitti:

    Sama juttu 66v jkl

    Juuri Hml motarin levähdys parkissa, hämärtyy hyvä imettää tai imeä jos kaveri löytyy. M 60+

    Äänestä

  • Anonyymi00048 kirjoitti:

    Sama juttu 66v jkl

    Ois kiva yhdessä.m60

    Äänestä

  • Anonyymi00048 kirjoitti:

    Sama juttu 66v jkl

    Siis kans jkl

    Äänestä

  • Anonyymi00076 kirjoitti:

    Siis kans jkl

    66vv jklNiin olis

    Äänestä

Levareilla tulee käytyä runkuilla, joskus on kaveri joskus saa vetää yksin.

Äänestä

Laita päälle kunnon lämmin haalari, ja sen voi pukea ilman muita vaatteita. On helppo vaikka hiintolenkillä tai missä vaan, kun haalarin alla on ikään kuin alasti.

Äänestä
  • Kevyt haalari itselläni pelkästään kun P- paikoilla käyn, helppo riisua autossa pois, imijä pääsee imee nännejä ja koko kehoa, siirtyen kaluuni. M 68v

    Äänestä

Ulkona tulee auton vieressä runkatua, ajan autoni johonkin kaupungin reunamile hämärille P-paikoille.
Otan lunta käteen ja hyväillen kylmällä lumella seisovaa kalua. Tuntuu hyvälle kun kalu lämpenee lumikäsittelyn jälkeen.

Äänestä

Noilla cruising mapin miespaikoilla tulee pysähtyiltyä ns.
" kuselle" ja samalla vähän roikoteltua kullia tarpeettomankin pitkään esillä, varsinkin iltasella kyllä uteliaita vanhepia miehiä tuntuu kiinnostavan pienet runkkuliike esittelyt.

Äänestä
  • Sama täällä, menen paikkaan "heittämään vettä" johon esim edessä oleva autoilija näkee peilistä jos haluaa.
    Jos epäilen että autossa henkilö samoilla asioilla niin teen muutamia runkkausliikkeitä ja annan kalun seisoa tai jos itse olen autossa niin runkkaan niin että ulkona oleva kyllä näkee käsivarren liikkeen.

    Äänestä

Kyllähän ruusu ja us video ovat talvella parhaita runkkupaikkoja,voi saada vaikka jonkun auttelemaan käden kanssa.Toisen käsi tuntuu paremmalta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 68 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Missä harrastatte talvella runkkailua. Ulkona liian kylmä.
Onko yleiset vessat vai minä?
Itse nuorempana harrastin sitä että menin markettiin ja valitsin farkkuja ja menin sovituskoppiin.
Riisuuduin täysin alasti ja runkkasin. Nykyään tuo jäänyt pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu